Złamane skrzydła – okładka i… niespodzianka

Drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy zaprezentować Wam okładkę czwartego tomu komiksu „Złamane skrzydła„. Jak już wcześniej zapowiadaliśmy ten tom będzie sprzedawany razem z bookletem oraz… specjalnie dla Was, dodatek w postaci pocztówki z autografem Yonedy Kou, jednej z najlepszych autorek gatunku BL. Uprzedzając pytania… Złożyliśmy już ofertę na tom piąty ale podejrzewamy, że nie dostaniemy jej wcześniej niż po wakacjach. Na licencję na tom trzeci i czwarty czekaliśmy równie długo.

Tomik możecie już kupić w naszym sklepie Mangastore. A przed samymi świętami w salonach sieci Empik pojawią się wszystkie tomy mangi „Złamane skrzydła”.

 

Załamane skrzydła #4 – okładka

 

Załamane skrzydła #4 – booklet

 

Załamane skrzydła #4 – pocztówka

 


Młodszy szef grupy Shinsei, Yashiro, mimo że jest powszechnie uważany za człowieka rozwiązłego, kieruje się jedną zasadą – nie tyka swoich podwładnych. Ale w wyniku wielu dramatycznych i niebezpiecznych zdarzeń jego relacje z ochroniarzem Doumekim ulegają dużym zmianom.
Początkowa fascynacja cierpiącym na impotencję mężczyzną z czasem przeradza się w coś więcej. I kiedy Yashiro zaczyna zdawać sobie z tego sprawę, odkrywa również pewien fakt…

6 komentarzy

 1. fankaAnK /

  Czy booklet i pocztówka będą dodawane tylko w mangastore, czy wersje dostępna w Empiku, Mangarden i Yatta też będą zawierały dodatki? I czy dodatki będą dodawane tylko w preorderze, czy również po premierze mangi?

 2. anim89 /

  Też mam nadzieje na że uda się dostać tomik przed świętami 🙂

 3. Elza z kraju Nigdziebądź /

  Zamówione 🙂 Teraz tylko czekam 🙂
  I nieważne czy przed świętami czy po – ważne żeby było!
  Debeściury z was! Pozdrawiam ciepło! I powodzenia z tomem 5tym!

 4. faran /

  Zamówione ^^ Tylko ten termin premiery na 20 grudnia daje nikłe nadzieje na otrzymanie przesyłki przed świętami 🙁 paczkomatem się nie wyrobią, kuriera poczty nie polecam (mam z nim same przeboje… trzykrotnie paczkę zostawił u sąsiadów, gdzie musiałam jej później szukać i przepraszać, a dwa razy odpakował przesyłkę i wcisnął cenne mangi do skrzynki… brak słów), więc wybrałam opcję z odbiorem w punkcie… niby można było poczekać i pójść do empiku po egzemplarz, choć też nie wiadomo czy wszystkie salony dostaną tomiki przed świętami… mam malutką nadzieję, że jednak tomiki dotrą do Was troszkę wcześniej i na święta je otrzymamy.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *