Yotsuba! #1 – okładka

Na Pyrkonie 18 maja premierę będzie miał pierwszy tom mangi Yotsuba! Jesteśmy przekonani, że czytając ją, będziecie się bawić równie dobrze jak my podczas pracy nad nią. Fantastycznie wykreowany przez autora świat małej dziewczynki sprawia, że czytelnik od razu zakochuje się w tej małej, pełnej szalonych pomysłów dzikusce.

Autor:  Kiyohiko Azuma
Format: 13.0 x 18.2 cm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba tomów: 14+

Jestem Yotsuba. Przyjechałam z tatusiem do takiego jednego miasta i zamieszkałam w nowym domku. Obok mieszka Ena, Asagi i Fuuka, która nie jest ładna, ale Jumbo mówi, że to nieprawda. Jumbo to przyjaciel tatusia. Jest taaaki wieeelki! Jak góra Fuji. I silny. Nosił telewizor, który dostaliśmy od sąsiadek, i nawet się nie spocił. Jumbo umie łapać cykady. Nauczył mnie i Enę, jak to się robi. A jak była burza, to poszłam się bawić na dwór. Tatuś nie mógł wyjść, bo nie miał kaloszy. Ale i tak było fajnie.
Kooonieeec!


Cały czas możecie zamówić preorder/prenumeratę w naszym sklepiku mangastore.pl
Przypominamy, że wśród prenumeratorów rozlosowane zostanie 12 takich oto figurek/breloczków (w puli jest po 2 z każdego wzoru).

 

3 komentarze

 1. thomas peterson /

  Nie mieliście lepszych materiałów od wydawnictwa? Rozpikselowana okładka z artefaktami JPG strasznie razi z bliska.

  • Shien /

   No to chyba sobie odpowiedziałeś sam na pytanie. Gdyby mieli lepsze materiały, to myślisz, że daliby gorsze?

 2. Łukasz.T /

  Podoba mi się okładka 😈 Nie mogę doczekać się premiery ^^ Jeśli zamówiłem prenumeratę przed informacją o tych figurkach, to też się złapie na te losowanie? 😛 Chociaż znając mojej świetne szczęście i tak nie wygram xD

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *