Wiosenny wysyp nowości

Dzisiaj dwie wiadomości: dobra i zła. Dobra jest taka, że dotarły już do nas wszystkie zaplanowane na marzec książki i komiksy. Zła natomiast – ktoś teraz musi teraz zapakować wszystkie preordery i jak najszybciej rozesłać, a przy tej ilości tytułów jest co robić i mogą się pojawić 2-3 dniowe opóźnienia.
W ciągu kilku dni nasze nowości powinny zacząć pojawiać się na półkach sklepów komiksowych.

Oczywiście zapraszamy do naszego sklepiku:
Sword Art Online #14
Durarara x6
Overlord #3
Ten Count #3
Totally Captivated #4

Nowości

10 komentarzy

 1. kanra /

  Dlaczego 4 tom ten count jest w zapowiedziach dopiero w czerwcu? To jakiś błąd czy jest ku temu powód?

 2. Silwa Silwer /

  Dlaczego tom 14 SAO.Ma 207 stron A nie 344?

 3. Mariko21 /

  Zamówiłam 3 tom Ten Count, by mieć go szybciej i co? Dziś jest 30.03, a ja nadal go nie mam. Nie interesuje mnie, czy pojawiło się 5 nowości, czy 100. 27.03 to 27.03 i koniec. Powinien zostać wysłany o czasie! Gdyby wydawnictwo Kotori było fair, to powinni wcześniej poinformować, że taka sytuacja będzie miała miejsce.
  Inną rzeczą jest fakt, że zamieścili posta, w którym jak na dłoni widać, że wkradła się literówka. Ktoś od razu zwrócił na to uwagę. Co na to Kotori? Nic. Gdyby się okazało, że musimy dłużej czekać ze względu na dodruk nowej obwoluty, to ok, rozumiem. Każdy jest tylko człowiekiem i błędy się zdarzają. Tymczasem wypuszczają kaszalota bez słowa „PRZEPRASZAM”, które nam jako zamawiającym, najzwyczajniej się należy. Wstyd!

 4. faran /

  PAIN jeśli chodzi Ci o literówkę w „Shirotanim” na okładce to niestety została 🙁

  Co do wysypu nowości, ależ to wspaniale wygląda 🙂 W pierwszej kolejności przeczytam Ten Counta i Totally Captivated, następnie DRRR… a SAO, cóż muszę się porządnie zabrać za nadgonienie serii… obecnie jestem w 4 tomie 🙂 A co do pakowania… chciałoby się pomóc… ale tak to już jest jak wszystko zostawia się na ostatnią chwilę… lub jak tutaj ustalone premiery prawie wszystkich marcowych tytułów na jeden dzień 🙂 No przecież tak się nie robi 😛 Dajcie nam cieszyć się nowymi tytułami chociaż dwa razy na miesiąc 🙂 Choć tyle dobroci jednego dnia to prawie jak gwiazdka lub wcześniejszy zajączek 🙂

  • maczek /

   Ten jednorazowy wysyp jest trochę przez nas niezamierzony. Jeszcze w kwietniu tak będzie ze względu na Pyrkonowe premiery), a później plan wydawniczy poukładamy tak, aby nowości pojawiały się systematycznie.
   Inna sprawa, że ten jednorazowy wysyp ma też zalety. Zamawiacie jednorazowo i nie ponosicie kilku kosztów wysyłki 😛

 5. PAIN /

  Poprawiliście błąd w Ten count?

 6. Asuneko /

  Overlord *^*
  Może kiedyś się skuszę na Drrr!

 7. Łukasz.T /

  Z chęcią pomogę wam pakować 😈 Dla mnie tylko Overlord i SAO ^^

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *