Trzecia pyrkonowa nowość – boys love

Niestety zmuszeni jesteśmy zmienić nieco plany dotyczące ogłoszenia dzisiejszej nowości. Do chwili obecnej nie otrzymaliśmy papierowej wersji umowy na tytuł, który mieliśmy ogłosić. Miał to być kolejny wspólny projekt z Wydawnictwem J.P.F, ale oni też czekają na „papier”. Cóż… co się odwlecze, to nie uciecze.

Zostajemy jednak w klimatach boys love. Miło nam poinformować, że naszą kolejną nowością będzie komiks Youki Nitty „Platinum pasta”. Autorka znana jest części fandomu yaoistycznego z mangi „Haru o Daite Ita” oraz dwuodcinkowej OAV pod tym samym tytułem.

Szczegóły wydania polskiego:

 • format: 130 x 182 mm
 • okładka: miękka ze skrzydełkami
 • gatunek: romans, boys love
 • cena okładkowa: 22,90 zł
 • liczba tomów: 1 (tytuł zakończony)
 • termin wydania tomu pierwszego: 18 maja 2018
 • ograniczenie wiekowe: +18

Mija rok, odkąd w pewnym nadmorskim kurorcie Mamiya otworzył włoską restaurację. Lokal cieszy się dużą popularnością dzięki jego niezwykłemu talentowi kulinarnemu oraz pierwszorzędnym składnikom, w które zaopatruje się u miejscowego hodowcy warzyw oraz zaprzyjaźnionego rybaka. Pewnego dnia Mamiya jest świadkiem sprzeczki obu dostawców, którą interpretuje jako kłótnię kochanków. Chcąc pomóc mężczyznom się pogodzić, organizuje dla nich kolację. Dopiero w jej trakcie zdaje sobie sprawę, że doszło do pewnego nieporozumienia…

Platinum pasta

10 komentarzy

 1. Zapowiada się świetnie! Życzę sukcesów w kolejnych wydaniach

 2. faran /

  To ja może nieco w innym kierunku zadam pytanie. Co z tytułami zapowiedziami na luty? Jest szansa, że któryś wyjdzie wcześniej czy raczej nastawić się na koniec miesiąca? Okładki już dostały zielone światło? Bo jak na razie w sklepie widziałam preorder na Fate.

  • Wszystkie tytuły lutowe są na tzw. ostatniej prostej, ale w związku z terminami druku raczej zaczną się pojawiać pod koniec lutego. Na część okładek jeszcze czekamy.

   • faran /

    dziękuję za odpowiedź. mam nadzieję, że Totally Captivated nie jest tym tytułem, który czeka jeszcze na akceptację. już naprawdę bym chciała aby udało się zamknąć wydanie tego tytułu. poza TC z lutowych tytułów czekam jeszcze na Fate i Findera:)

 3. Malina_reads /

  Boże. Macie coś z JPF.. czyli coś co się łączy?? Proszę niech to się okaże xxxholic i tsubasa reservoir chronicle

 4. Anego /

  Od kiedy można zamawiać???

  • Hahaha! Jaki zapał 😀 😀 😀

   • Po prostu inne wydawnictwa nas przyzwyczaiły iż w wraz z zapowiedzią pojawia się prenumerata w sklepie – potem można zapomnieć jej wykupić.
    Ja np. czekam na prenumeratę Escape Journey, im bliżej marca będzie tym większe prawdopodobieństwo iż zapomnę sprawdzić czy już jest ;p.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *