Totally captivated #5

Już za kilka dni do sprzedaży trafi piąty tom manhwy „Totally captivated”. Prenumeraty i preordery roześlemy jeszcze w tym tygodniu (zarówno ten jak i wszystkie poprzednie tomy znajdziecie w naszym sklepiku). Od połowy przyszłego tygodnia, tomik kupicie także w innych sklepach komiksowych. Przypominamy, że tego tytułu nie znajdziecie w salonach Empik.

A tak prezentuje się okładka…

Totally captivated


Homofobiczne zniewagi doprowadzają do bijatyki między podwładnymi Mookyula i mężczyznami z Gangbuk. Niestety obrona honoru może drogo kosztować Ewona i resztę. W takim właśnie momencie do pogrążonego w chaosie biura powraca Mookyul. Sytuacja staje się na tyle poważna, że młody szef ściąga swój zegarek. To może oznaczać tylko jedno: nadszedł czas na przemoc.

Gdyby tylko wiedział, że całe to zamieszanie zostało wywołane przez Ewona…

5 komentarzy

 1. mello24 /

  Ten tom już się wydał?

 2. Nareszcie ^^ Tyle dobroci w ostatnim czasie z tytułów bl: Caste Heaven, Ten Count, Sekaiichi i jeszcze Totally captivated :)Już nie mogę się doczekać aż tomik do mnie przyjdzie 🙂 Tylko po takiej przerwie będę musiała chyba przysiąść do poprzednich… mam nadzieję, że na ostatni nie będziemy musieli czekać kolejnych 8 miesięcy 🙁

  • Na stuwę będziemy czekać 8 miesięcy albo i dłużej . Jest minimalne prawdopodobięstwo że pojawi się wcześniej

 3. Saberluvr69 /

  Kiedy ln Fate?

 4. Po tym tomie jeszcze bardziej nie mogła doczekać się ostatniego tomu.
  Oby pojawił się jak najszybciej!!! :3

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *