Sword Art Online Progressive

Naszą kolejną nowością w 2019 roku jest light novel „Sword Art Online: Progressive” autorstwa Rekiego Kawahary z ilustracjami abec. Opowieści zawarte w niniejszej pozycji odpowiedzą na pytanie, dlaczego zaczęto nazywać Kirito „Czarnym Szermierzem”, przedstawią związaną z rajdem na drugiego bossa smutną historię pewnego kowala, a także odkryją wiele innych sekretów dryfującego zamku Aincrad.

Szczegóły wydania polskiego:

  • format: 130 x 182 mm
  • okładka: miękka ze skrzydełkami
  • cena okładkowa: 29,90 zł
  • liczba tomów: 6+
  • termin wydania: czerwiec 2019

„Tej gry nie da się przejść. Każdy z nas kiedyś umrze, a jedyna różnica polega na tym, czy stanie się to prędzej czy później…”
Minął miesiąc, odkąd rozpoczęła się stworzona przez Akihiko Kayabę gra śmierci. W tym czasie już dwa tysiące graczy straciły życie. Nadszedł dzień, kiedy miało się odbyć posiedzenie w sprawie rajdu na bossa pierwszego poziomu. W drodze na zebranie samotny gracz Kirito jest świadkiem walki pomiędzy nieznajomą dziewczyną a potężnym potworem. Jej rapier wygląda zupełnie jak rozdzierająca nocne niebo spadająca gwiazda…

To jeszcze nie koniec zapowiedzi na ten rok. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli oddamy w Wasze ręce między innymi: dwie serie w wydaniu 2 w 1 (obydwie zarówno w wersji miękko- jak i twardookładkowej), kilka krótszych tytułów mangowych, jednotomową light novel oraz… Na razie nie będziemy zdradzać szczegółów naszego zupełnie nowego projektu.