Rutta i Kodama – okładka

Bardzo długo to trwało, ale w końcu mamy akceptację okładki, a materiały mogły iść do drukarni. Premiera 11 sierpnia na konwencie Niucon we Wrocławiu.
Preorder na tom 1 lub prenumeratę na wszystkie 3 tomy możecie zamówić w naszym sklepie mangastore.pl
Prenumeraty zamkniemy na dzień przed konwentem, czyli 10 sierpnia.

Rutta i Kodama


Kodama przenosi się do nowej szkoły. Jako że stało się to jakiś czas po rozpoczęciu roku szkolnego, niemal wszystkie miejsca w internacie są już zajęte. Jedynie w pokoju Ruizakiego, miejscowego gbura i chuligana, jest wolne łóżko. Kodama nie ma innego wyjścia, jak zacisnąć zęby i jakoś ułożyć sobie życie w nowej rzeczywistości. Okazuje się jednak, że zła opinia, jaką cieszy się jego współlokator, jest zdecydowanie przesadzona, zaś sam Ruizaki to dobry i szczery chłopak. Na tyle szczery, że po niedługim czasie bez skrępowania wyznaje Kodamie swoje uczucia.

6 komentarzy

 1. olivqa /

  Od ilu lat To jest?

 2. Salut /

  Hej, Kotori!

  Ostatnio pewna myśl zaprząta mi głowę. Waszą misją jest min. wydawanie książek boys love i chcecie też postawić na polskich autorów. Myśleliście kiedyś nad tłumaczeniem książek z języka angielskiego? Dwie polskie autorki pod pseudonimem K.A. Merikan wydają naprawdę dobre książki i mają całkiem sporą rzeszę fanów, również polskich, gdyż gdy zaczynały pisać pisały opowiadania po polsku. Myślę, że nie tylko ja chciałabym zobaczyć ich książki na swojej półce po polsku.

  Miłego dnia

  • W tej chwili jesteśmy tak zaabsorbowani pracami nad pozycjami z naszego planu wydawniczego, że nie myślimy o wydawaniu innych książek, niż mamy na tapecie. Poza tym praca nad jednym tomem pochłania nam półtora miesiąca do dwóch. Mówię i o tłumaczeniu, i o redakcji, i o składzie oraz łamaniu tekstu (który czasem z racji koszmarnego rozłożenia robi się naprawdę długo, rwąc włosy z głowy i złorzecząc), że o czasie spędzonym w drukarni nie wspomnę – o czym przeciętny czytelnik nie ma bladego pojęcia, bo wydaje mu się, że to rach-pach-ciach i gotowe. A przynajmniej takie odnoszę wrażenie, kiedy widzę kolejne propozycje tego, co moglibyśmy wydać.
   Myślę, że autorki, które świetnie radzą sobie za granicą, doskonale poradzą sobie przy poszukiwaniach polskiego wydawcy, o ile oczywiście mają ochotę na to, by ich książki ukazały się w Polsce.

 3. Paweł265 /

  od ilu lat jest ta manga ?

 4. Nadia4 /

  <3 <3 <3 <3 Kocham was

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *