Pocałuj jego, kolego #9 – okładka

I kolejna okładka, tym razem 9 tomu mangi „Pocałuj jego, kolego!”. Tytuł niestety nam się opóźnił i ukaże się dopiero około 19 września. Przepraszamy 🙁

Preorder na tom 9 oraz prenumerata na ostatnie 6 tomów serii dostępna w naszym sklepiku.

Pocałuj jego, kolego ! #9


 

Nasi bohaterowie odważnie chronią prześladowanego przez stalkera Ninomiyę i szczęśliwie udaje im się pozbyć przestępcy! W międzyczasie zbliżają się urodziny Kae. Przyjaciele dają z siebie  wszystko, żeby zdobyć jej wymarzone prezenty i tylko Igarashiemu się nie udaje… Za to wieczorem Igarashi w tajemnicy przed wszystkimi zabiera Kae w pewne miejsce… Pojawiają się nowe postacie, a wraz z nimi nadciągają kłopoty, kolego!

 

2 komentarze

  1. Ależ mnie wkurzyliście. Przedwczoraj weszłam do sklepiku, nie było śladu po prenumeracie Pocałuj jego, więc poszłam i kupiłam sam tomik 9… na Gildii. A wczoraj patrzę – jest prenumerata. Serio, nie dało się chociaż dać znać, że ta prenumerata będzie? Zwłaszcza że kiedyś pytałam na asku, czy będzie prenumerata na tomy 9-14, nie dostałam odpowiedzi, więc stwierdziłam, że pewnie nie mam co liczyć. No ale teraz wy na tym stracicie, bo zamiast kupić prenumeratę u was i dać wam więcej pieniążków, będę musiała resztę tomów na Gildii kupować… No trudno.

    • W sklepie trzeba pytać a nie po askach 😉 Wchodzisz w link na stronie i tam będą wiedzieć, czy będzie prenumerata i kiedy.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *