Overlord #6 – okładka

Tom 6 Overlorda ukaże się w pierwszej połowie grudnia (dokładny termin podamy, jak uzyskamy deklarację z drukarni – niestety terminy przed świętami wydłużają się nawet w drukarniach).
Preorder na tomik możecie już zamówić w naszym sklepiku Mangastore.

Overlord

 

13 komentarzy

 1. Andaran /

  Mam pytanie. Dlaczego nie zrobicie sobie większego deadline?
  Wchodzę na stronkę, widzę że premiera w listopadzie. Odliczam dni. W końcu jest ten upragniony miesiąc. Wyczekiwana książka. A tu informacja o opóźnieniu. A jakby premiera była w grudniu, a tu informacja że książka będzie wcześniej to zawsze jakieś miłe zaskoczenie.
  Ps. Dziękuję za waszą pracę 🙂 dalej w niecierpliwością będę wyczekiwał kolejnych części.

  • Ustalając plan wydawniczy, nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć to, że na któryś konkretny tom trzeba będzie poświęcić trochę więcej czasu. Przyjmujemy standardowy okres przygotowania, ale jeśli po drodze pojawiają się problemy przy tłumaczeniu, redakcji czy akceptacji okładek, czas przygotowania danego tomu ulega wydłużeniu.

   Naprawdę robimy, co w naszej mocy, by LN wychodziły w przewidzianych terminach, ale pewnych spraw zwyczajnie nie da się przyśpieszyć. Mając więc do wyboru: zrobić szybko czy zrobić dobrze, wybieramy to drugie.

   • Animavilis /

    To na którego grudnia sie szykować.

    • Andaran /

     Na mangastore zmienili czas z 11 na 18.12, ale jeszcze nic nie wiadomo.

     • Malaika /

      No własnie to jest coś o co i ja chciałam zapytać, bo wczoraj specjalnie złożyłam zamówienie. Tom był dostępny i napisane że wysyłka może obyć się w przeciągu 24 godzin. A dziś jak zajrzałam aby sprawdzić jak wygląda etap zamówienia okazuje się że jest pre-orderem z całotygodniową obsuwą. Jesli mam być szczera jest to naprawdę nie miła sytuacja. Bo w takim przypadku nie zamawiałabym go ze swiadomoscią że nie dostane go przed świętami

      • maczek /

       Też nie jesteśmy zadowoleni z faktu, że trzeba przesunąć termin. Ale skoro drukarnia informuje nas o tym, że dostawa się opóźni, to musimy poprawkę nanieść również w sklepie.

      • Sakurzasty /

       [Nie mogę pod komentarzem „maczka” napisać, więc daję tutaj.]

       Czegoś nie rozumiem… Tytuł dostępny jest w sprzedaży cały 11 grudnia, dopiero zmieniacie datę premiery we wtorek 12 grudnia. Jednocześnie 11 grudnia podajecie informację, że w ciągu 24 godzin paczka zostanie (przynajmniej spakowana). To się trochę nie trzyma kupy, gdyż:
       1. Wysyłacie towar, którego fizycznie jeszcze nie macie???
       2. Kiedy drukarnia Was poinformowała o opóźnieniu? Bo może to było tak, ze zapomnieliście zaktualizować datę premiery na stronie…

       Ps. Moglibyście chociaż informować na FB, że następuje zmiana premiery/przesunięcie etc. Wtedy ludzie by nie byli aż tak wielkich obiekcji, że nie są chociaż informowani…

      • Andaran /

       Informacja zawsze była tą gorszą stroną. Podejście do ludzi też nie jest najlepsze. A wystarczy na stronie głównej lub fb dać informacje: „Przepraszamy, ale premiera została przesunięta.”

       Przeczytałem jeszcze raz komentarze i nikt nie pokwapił się przeprosić za takie opóźnienie.

 2. Anima Vilis /

  Ile sprzęt do drukowania kosztuje może jakaś większa zrzuta xD

  • RADAMANTHYSEK /

   od kilkunastu do kilkaset tysięcy Euro.Z reguły zakup nie jest opłacalny, ponieważ musi być ciągłość pracy takiej maszyny/linii. Wykorzystanie ułamka wydajności urządzenia jest marnotrawstwem, a bezczynność generuje tylko straty…

   PS: Jest szansa, że wysyłki będą realizowane z ponad tydzień przed wigilią ?

 3. Łukasz.T /

  Świetna okładka jak zwykle ^^ Nie mogę doczekać się tego tomiku ^^

 4. DarkHeartedAlchemist /

  A co w takim razie z pierwszym tomem Fate/Zero?

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *