Opóźnienia

Drodzy Czytelnicy, chcielibyśmy poinformować Was o opóźnieniach w majowych tytułach. Jako szefowa chciałabym umieć zaklinać rzeczywistość, ale pewnych rzeczy i sytuacji odczarować się niestety nie da. Ania Ćwik, nasza redaktor naczelna, jest po operacji ręki. Nadal dzielnie pracuje stukając w klawiaturę jedną ręką ale wydajność pracy, siłą rzeczy, nie jest taka, jak przed operacją. Natomiast ja zmagam się z osobistą tragedią i w całym chaosie, który panuje teraz w moim życiu, staram się, żebyście jak najmniej go odczuli. Niemniej jednak maj będzie dla nas bardzo ciężkim okresem. Liczę na Waszą wyrozumiałość. Najbardziej zaawansowani jesteśmy w pracach nad czwartym tomem „Overlorda” i szóstym „Rycerzy Sidonii”. Na dniach rozpoczynamy prace redaktorskie przy trzecim tomie „Pocałuj jego, kolego!”. Te tytuły powinny do końca maja trafić do drukarni. Będziemy Was na bieżąco informować i prezentować okładki nowości. Zawitamy również do Nadarzyna na Warsaw Comic Com.

14 komentarzy

 1. faran /

  Maj dobiegł końca a bieżących informacji nie widać 🙁
  Czy w związku z opóźnieniami i przesunięciem tytułów majowych (prawdopodobnie na czerwiec), tytuły które miały planowo wyjść w czerwcu zostaną przesunięte na kolejny miesiąc?
  Piąty tom Totally Captivated ma wyjść w czerwcu? Wiadomo już czy w środku miesiąca czy raczej pod koniec?
  Coś się ruszyło w sprawie czwartego tomu Złamanych Skrzydeł lub drugiego tomu Hanger’a? Czy na kolejny (piąty) tom Ten Counta zostało już wysłane zapytanie?
  Byłabym wdzięczna za pełną odpowiedź na wszystkie pytania, nawet jeśli miało to by być „nie wiemy”, a nie tylko na wybrane jak to od dłuższego czasu macie w zwyczaju.
  Pozdrawiam

  • Ze „Złamanymi” drgnęło coś, ale poczekamy, jak papiery wjadą fizycznie na stół.
   Drugi „Hanger” – oferta złożona. Tu pewnie przyjdzie nam poczekać co najmniej pół roku na licencję, obstawiam wydanie w przyszłym roku. Ciśniemy sprawę tomu 5 „Ten counta” już od jakiegoś czasu, oferta złożona.

   Co do tytułów majowych i czerwcowych:
   Overlord gotowy do druku i czeka na akcept okładki (swoją drogą, co tam akceptować, jak nawet opisu nie ma?).
   DRRR w redakcji.
   SAO w redakcji.
   Sidonia w edycji graficznej.
   TC w redakcji.
   Ten count po redakcji – w ustawianiu.
   Pocałuj jego, kolego po redakcji w ustawianiu.
   Kształt twojego głosu w tłumaczeniu.
   Ruta i Kodama w tłumaczeniu.

   Dużo zależy od szybkości, z jaką zostaną zaakceptowane okładki, bo tego nie przeskoczymy, mimo że moglibyśmy w tym tygodniu puścić do druku przynajmniej 3 spośród wymienionych tytułów.

 2. Pain /

  kiedy będzie 5 tom totally captived ?

 3. Aspsyxia /

  Kochani nie przejmujcie się nami, też jesteście ludźmi, prawda? Życzę powrotu do zdrowia Pani Ani i rozwiązanie tej osobistej tragedii 🙁 – kocham was za to co robicie ^^ <3 pozdrawiam

 4. Miszaq /

  Właśnie tak patrzyłem po stronach gdzie ten Overlord, ale skoro tak się sprawy mają no to wszystko jasne. Szybkiego powrotu do zdrowia i dobra robota ^ ^

 5. hgdfjgh /

  Kochane Kotori, jesteście cudowni 🙂 Cieszę się bardzo, że wydajecie tyle wspaniałych mang i light novelek. Opóźnienia się zdarzają – wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze i nie przejmujcie się, bardzobardzo Was kochamy 🙂

 6. Paula /

  Również ściskam całą ekipę Kotori. Szczególnie panią Annę i panią Beatę. Trzymajcie się dzielnie. Nie martwcie się, poczekamy.

 7. Rozbujnix /

  Czytelnicy poczekają, ogólnie jesteśmy wdzięczni za to, że możemy czytać Wasze wydania.

  Pani Ani życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a Pani Beacie wytrwałości i pozdrawiam całą ekipę Kotori.
  Jesteście wspaniali!

 8. Łukasz.T /

  No cóż trzeba cierpliwie czekać na Overlorda ^^

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *