NightS

NightS
Recenzje i opinie:

NightS

 

Tytuł oryginalny: NightS
Rysunek: YONEDA Kou
Scenariusz: YONEDA Kou
Wydawca polski: Kotori
Wydanie polskie: maj 2015
Wydawca oryginału: Libre Shuppan
Wydawane oryginalnie od: 2008
Język: polski
Format: 13,0 x 18,2
Liczba stron: 244
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Rodzaj: manga
Gatunek: komedia, dramat, romans, okruchy życia, yaoi
Ograniczenia wiekowe: +18
ISBN: 978-83-63650-53-7
Cena okładkowa: 22.90zł
„NightS”: Masato Karashima jest przemytnikiem. Pracuje na zlecenie grup przestępczych zajmujących się handlem bronią i narkotykami. Podczas jednej z transakcji poznaje Masakiego Hozumi, człowieka, który wzbudza w nim niepokój, ale również wielką ciekawość. Próbując odkryć, kim jest Hozumi, Karashima odkrywa, że coraz bardziej zależy mu na tej znajomości. Jak zareaguje, kiedy dowie się prawdy?

„Reply”: Seki pracuje w warsztacie samochodowym, zaś Takami zajmuje się sprzedażą aut. Mimo że działają w tej samej firmie, nie mieli okazji poznać się bliżej. Pewnego wieczora  Seki pomaga Takamiemu w odholowaniu samochodu klientki. Od tamtego dnia zaczynają spędzać ze sobą sporo czasu. Poważny Takami coraz częściej się uśmiecha, a Seki coraz bardziej pragnie oglądać ten uśmiech…

„Spektrum uczuć”: Nakaya cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród dziewcząt. Szczególnie jeden z uczniów wydaje się podatny na jego urok.  Kugou, przyjaciel Nakayi, postanawia pomóc chłopakowi zbliżyć się do obiektu jego westchnień. Nieprzewidziane komplikacje sprawią, że pomyślność całego planu zawiśnie na włosku.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *