Hunting For Online Demons

Recenzje i opinie:

Hunting For Online Demons

 

Autor: Michalina ‚KattLett’ Daszuta
Wydawca polski: Kotori
Wydanie polskie: grudzień 2014
Język: polski
Format: 13,0 x 18,2
Liczba stron: 118
Okładka: miękka
Rodzaj: książka
Gatunek: horror
ISBN: 978-83-63650-33-9
Cena okładkowa: 18.90zł
Kiedy zegar wybija północ, pojawiają się one. Nikt nie wie, kim są, skąd przychodzą i dlaczego pozostają w tym świecie cały miesiąc. Niektórzy twierdzą, że to duchy, inni, że wytwory chorej wyobraźni. Wzbudzają przerażenie, odrazę i niepokój. Nie wszyscy je widzą, ale ci, których nawiedzają, są skłonni zrobić zaskakujące rzeczy, by stracić je z oczu. Nawet za cenę własnego życia…

5 komentarzy

 1. nieusatysfackjonowana /

  [skasowane przez wydawnictwo] Rozumiem, że nowelka mogła nie przypaść do gustu, ale bardzo prosimy o konstruktywne uwagi. Zamieszczony komentarz absolutnie niczego nie wnosił.

  • Punpun /

   A czy komentarz poniżej (napisany przez Elizkę) coś wnosi lub jest konstruktywny? Nie. Więc dlaczego go także nie skasowaliście? Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, nawet jeśli ona Wam się nie podoba.

   Nie wiem, co napisała nieusatysfakcjonowana, ale prawdopodobnie się z tym w 100% zgadzam. „Książka” jest do kitu, poziom jak z bloga jakiejś gimnazjalistki. Kupiłam z nadzieją, że wnętrze będzie lepsze od okładki (która jest obrzydliwa), ale wyrzuciłam tylko pieniądze w błoto. Chciałam oddać do biblioteki osiedlowej, ale bibliotekarka powiedziała, że tego nie przyjmie, bo od różnych ludzi dostali już cztery egzemplarze, a i tak nikt tego wypożyczać nie chce.
   Ale żeby nie było… Plus za papier.

   • Użyła słów wulgarnych, więc nie dziw się, że komentarz został skasowany.
    Opinię, i pochlebną, i niepochlebną, można wyrażać w sposób kulturalny.

   • Lycoris /

    „Chciałam oddać do biblioteki osiedlowej, ale bibliotekarka powiedziała, że tego nie przyjmie, bo od różnych ludzi dostali już cztery egzemplarze, a i tak nikt tego wypożyczać nie chce.” Najlepsze podsumowanie tej książki, jakie znalazłam, po prostu nic dodać nic ująć 😀

    Chciałam BL, dostałam głupiutką Mary Sue. Zawiodłam się, Kotori, oj zawiodłam. No i chyba wolę jednak czytać blogaski i inne internetowe twory – przynajmniej są za darmo.

 2. Elizka /

  Uwielbiam to. ♥

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *