Kształt twojego głosu #1- okładka

Jeszcze jedna „pyrkonowa” nowość to manga Kształt twojego głosu (org. Koe no katachi). Preorder na tom pierwszy oraz prenumerata na całą serię (7 tomów) już od pewnego czasu są dostępne w naszym sklepiku. Jeśli macie w planach wykupić prenumeratę to zostały Wam na to ostatnie 4 dni – później w sprzedaży będą tylko pojedyncze tomy.

A tak prezentuje się okładka w pełnej krasie:

Kształt twojego głosu


Shoya Ishida nade wszystko ceni przygody i dobrą zabawę. Jest energiczny i wszędzie go pełno. Kiedy więc w klasie pojawia się nowa koleżanka – niesłysząca Shoko Nishimiya – która już od pierwszych dni działa mu na nerwy nieprzystosowaniem i ślamazarnością, Shoya okazuje jej swoją niechęć. Nie tylko sam zaczyna uprzykrzać Nishimiyi życie, ale też zachęca do tego resztę klasy. Pewnego dnia posuwa się jednak za daleko, w efekcie czego dziewczyna zmienia szkołę, on zaś staje się obiektem przemocy i traci przyjaciół.

Mija sześć lat. W tym czasie Shoya wielokrotnie zastanawiał się nad swoim karygodnym zachowaniem w stosunku do głuchej koleżanki. Czy będzie potrafił spojrzeć jej prosto w oczy, kiedy los ponownie skrzyżuje ich ścieżki?

 

Brak komentarzy

Trackbacki / Pingbacki

  1. Nowości wydawnicze kwietnia – wybrane tytuły | - […]          Czytaj  pełny opis na stronie. […]
  2. Nowości wydawnicze kwietnia – wybrane tytuły – Wakai.pl - […]          Czytaj  pełny opis na stronie. […]

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *