Koe no Katachi – nasz pierwszy shounen

Niezmiernie cieszymy się, że naszym pierwszym shounenem jest „Koe no Katachi” autorstwa Yoshitoki Ooimy.

Szczegóły polskiego wydania:

 • tytuł: Kształt twojego głosu
 • format: 130 x 182 mm
 • okładka: miękka ze skrzydełkami
 • gatunek: dramat, okruchy życia
 • cena okładkowa: 22,90 zł
 • termin wydania tomu pierwszego: 28 kwietnia 2017
 • liczba tomów: 7 (seria zakończona)
 • tryb wydawania: dwumiesięczny

Shoya Ishida nade wszystko ceni przygody i dobrą zabawę. Jest energiczny i wszędzie go pełno. Kiedy więc w klasie pojawia się nowa koleżanka – niesłysząca Shoko Nishimiya – która już od pierwszych dni działa mu na nerwy nieprzystosowaniem i ślamazarnością, Shoya okazuje jej swoją niechęć. Nie tylko sam zaczyna uprzykrzać Nishimiyi życie, ale też zachęca do tego resztę klasy. Pewnego dnia posuwa się jednak za daleko, w efekcie czego dziewczyna zmienia szkołę, on zaś staje się obiektem przemocy i traci przyjaciół.

Mija sześć lat. W tym czasie Shoya wielokrotnie zastanawiał się nad swoim karygodnym zachowaniem w stosunku do głuchej koleżanki. Czy będzie potrafił spojrzeć jej prosto w oczy, kiedy los ponownie skrzyżuje ich ścieżki?


Gratulujemy Juliannie Pioch, która na naszej stronie fb jako pierwsza wskazała „Koe no Katachi”. Julianno, cała seria jest Twoja! Niestety dwie osoby, które na stronie wydawnictwa wymieniły ten tytuł, złamały jedyny warunek, który obowiązywał przy tym konkursie i wymieniły więcej niż jeden tytuł.

W naszym sklepie Mangastore można już składać zamówienia na całą serię.

Koe no Katachi

7 komentarzy

 1. AMidamaru /

  No tak,manga dostała anime więc ją wydać trzeba xD

 2. Saphira /

  Hdbubcutrnfdjenduybfybtfytbcybryxbejnswjns Kooootooooriiiiiii!!!!
  Kocham Was i uwielbiam!! O matulu to jedna z moich ulubionych mang! Nie mogę w to uwierzyć! Koe no Katachi tak to Koe no Katachi w Polsce!! To jest najpiękniejszy njus jaki mogłam dostać na nowy rok! Normalnie kłaniam się przed Wami i sprzedaje duszę. Szczerze sadzilam, że będzie to jakaś nudna manga, której nawet nie przeczytam opisu a tu proszę! Nadal w to nie wierzę i pewnie nie uwierzę dopóki nie będę miała mangi w swoich lapskach. Dziękuję Wam z całego seerduuszka. Sprawiliscie, że ten rok chociaż zaczął się miło ^^

 3. JAjaja /

  O nie wierze!!!! Ale ekstra!

 4. pikachu /

  Meh. Po przeczytaniu całości widać że autorka nie miała pomysłu na więcej niż oryginalny oneshot. Dostajemy nijaką papkę, miejscami ocierającą się wręcz o sztampową haremówkę, dla niepoznaki pokrywaną polewami „wow głucha dziewczyna”, „wow dokuczanie”, „wow przemoc” lub „wow skłonności samobójcze” w zależności od tego która najbardziej może zszokować.

 5. Szabelka_po_tatuśku /

  Super!!! Na pewno kupię i już się nie mogę doczekać pierwszego tomiku!

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *