KAORI YUKI – wspólny projekt wydawnictw Kotori i JPF

Tym razem nasz wspólny projekt to dwie mangi autorstwa Kaori Yuki, mistrzyni mrocznych historii.

KOTORI – „Twój obraz”: Miastem Aniołów wstrząsa seria brutalnych morderstw na męskich prostytutkach. Sprawca – nazwany przez media Ślepcem z powodu zakładania ofiarom opasek na oczy – nadal pozostaje na wolności. Czy pojawienie się świadka jednego z morderstw przybliży policję do ujęcia zabójcy?

Wersja, którą wydamy, jest wersją rozszerzoną i oprócz historii głównej zawiera jeszcze kilka innych opowieści o zbrodniach popełnionych z miłości. Za tydzień ogłosimy nasz pierwszy tytuł josei.

PREORDER W MANGASTORE

 

JPF – „Żwirowe Królestwo”: Poznaj zaklęty świat stworzony przez autorkę „Angel Sanctuary” i „Rewolucji według Ludwika”. Oto wczesne arcydzieła Kaori Yuki takie jak „Żwirowe Królestwo”, „Okrutne baśnie, „Stonehenge” i „Chłopcy, którzy zatrzymali czas”. Żwirowe Królestwo to miasto ukryte wśród bezkresów pustyni, mierzące się z zamieszkującymi ją istotami i niebezpieczeństwem pochłonięcia przez piaski. Ludzie pustyni nie spoczną dopóki nie zniszczą ostatniego przyczółku ludzkości…

PREORDER W MANGASTORE

 

1 komentarz

  1. fankaAnK /

    Super, wielbiam mangi Kaori Yuki 🙂

    Jak brzmią po japońsku „Stonehenge” i „Chłopcy, którzy zatrzymali czas”, jakoś nie za bardzo kojarze z tłumaczenia, o które historie chodzi.

    Mam nadzieję, że Kaine albo Neiji się gdzieś w tych zbiorach pojawią. Wiadomo już, które opowieści będzie zawierać „Twój obraz”?

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *