Kilka informacji z pola walki

Witajcie! Nazbierało się trochę informacji do przekazania, więc dzisiaj dzisiaj hurtem…  😉

  • Przykro nam bardzo, ale Overlord #5 oraz Puste granice #2 pojawią się dopiero na początku października. Nasza drukarnia jest zawalona pracą i nie dała rady przygotować książek w zakładanym terminie. Dostawy spodziewamy się przed 8 października, więc premiera wypadnie na Japaniconie (zapraszamy do naszego stoiska!) . Oczywiście jeśli książki przyjdą wcześniej, to od razu rozpoczniemy wysyłkę prenumerat i preorderów.
   Tak prezentują się okładki:


  • Na finiszu są prace nad piątym tomem mangi Ten Count. Praktycznie czekamy już tylko na akceptację okładki, więc jeśli Japonia nas nie wstrzyma, komiks powinien pojawić się do połowy października.
  • Sen o Japonii także będzie do kupienia na konwencie (chociaż tu akurat obyło się bez opóźnień).
  • Totally Captivated #5 czeka na akcept strony koreańskiej. Jak już kiedyś pisaliśmy, to jedyny tytuł, na który wymagana jest akceptacja całości materiałów (całego komiksu) a nie tylko okładki. W efekcie wydawanie idzie bardzo opornie, bo czekamy miesiącami na zgodę strony koreańskiej.
  • Pod koniec października powinny ukazać się jeszcze Sword Art Online #16 oraz Kształt twojego głosu #3, natomiast Rycerze Sidonii #7 i Durarara #8 mogą przesunąć się na listopad. Oczywiście będziemy się starać, aby poślizg był jak najmniejszy.

No i na koniec musimy się pochwalić  – właśnie rozpoczęliśmy przenosiny do nowego, większego magazynu! Dołożymy starań, aby cała ta logistyczna operacja była dla Was zupełnie niezauważalna, ale jeśli pojawią się jakieś niewielkie opóźnienia w realizacji zamówień sklepowych to z góry przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
To tyle… Do zobaczenia w Poznaniu na Japaniconie!  🙂

7 komentarzy

 1. Czy nie myśleliście nad zmianą drukarni bo co jakiś czas pojawiają się opóźnienia i to całkiem sporę, co irytuje dość dużo liczbę ludzi.
  Rozumiem że czasami może zdarzyć się opóźnienie ale bez przesady, terminy po to się wyznacza żeby je dotrzymywać.
  Niby nie z waszej winy ale to o waszym wydawnictwie żlę świadczy.

 2. Łukasz.T /

  Ehh szkoda przesunięcia Overlorda i PG ^^ SAO pewnie i tak będzie w listopadzie 😛

  • Silwa Silwer /

   Niestety ale SAO będzie nawet w drugiej połowie listopada tak przewiduje a szkoda bo chciałbym po niego sięgnąć w październiku 🙁 Ale mam nadzieje że jednak uda się im wyrobić. XDDDD

 3. mam pytanie jeśli zamówiłem overlorda z mangastore okolo 11 września to można liczyć to jeszcze jako prenumerata lub preorder??

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *