Dwie nowości już w sprzedaży

Długo przyszło Wam czekać na czwartego Findera. Tomik już jest dostępny, a my dołożymy starań aby kolejne części nie miały takich przerw.

Ale to nie koniec nowości – przyjechał też do nas drugi tom „Pocałuj jego, kolego!”. Pierwszą część wymiotło nam z magazynu błyskawicznie i już musimy robić dodruk, więc chyba historia przypadła Wam do gustu. Pora na ciąg dalszy!

Preordery na obydwa tytuły zostały już rozesłane. W księgarniach szukajcie od najbliższej środy. Oczywiście zapraszamy do zakupów w naszym sklepiku: Finder#4, Pocałuj jego, kolego! #2

Finder #4 – okładka

Przedstawiamy okładkę czwartego tomu mangi „Finder”.
Premiera będzie miała miejsce około 20 lutego, a preorder możecie już teraz zamówić w naszym sklepie.

Finder #4


„Czy kiedykolwiek powiedział, że cię kocha?”
Fei Long porywa Akihito Takabę i wywozi go do siedziby swojej przestępczej organizacji w Hongkongu.
Wszystkie myśli uwięzionego fotografa kierują się ku Asamiemu, który własnym ciałem osłonił go przed kulą. Czy Takabie uda się wyrwać z rąk Fei Longa i wrócić do Japonii?

 

Sword Art Online #13 trafia do sklepów

Trzynasty tom Sword Art Online już dostępny. Rozesłaliśmy preordery, a od jutra tytuł powinien zacząć pojawiać się w sklepach komiksowych. W przyszły poniedziałek tomiki pojawią się na półkach w salonach Empik.

Sword Art Online #13

Durarara!! x5 – okładka

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia w naszym sklepie mangastore.pl możecie zamówić prenumeratę na kolejne 4 tomy light novel Durarara!! W poniedziałek 30 stycznia piąty tom trafi do sprzedaży, a w połowie przyszłego tygodnia pojawi się w sklepach komiksowych i salonach Empik.

Durarara!!


„Wygląda na to, że coś niedobrego dzieje się z Dolarami. Nie czujesz nawet lekkiego podekscytowania? To przecież początek tak kochanej przez ciebie niecodzienności”.

Dzielnica Ikebukuro jest miejscem, w którym zbierają się rozmaite persony, będące zaledwie pionkami w mściwej grze Izayi Orihary: dwójka parających się brudną robotą obcokrajowców; dziewczyna, która uciekła z domu, by odnaleźć Shizuo; nękany przez los mężczyzna w stroju barmana; kobieciarz szukający zemsty na Dolarach; zatrudniony w podziemiu lekarz, czekający na powrót ukochanej; przewodnicząca klasy, na której życie czyha bezwzględny łowca, i jej nieświadomy niczego przyjaciel; bezgłowy motocyklista, bez przerwy pakujący się w nowe kłopoty.

Czy z tak wybuchową mieszanką majowy długi weekend może w Ikebukuro minąć spokojnie?

 

Overlord #2 – okładka

Jeszcze w tym tygodniu swoją premierę będzie miał drugi tom Overlorda. SAO 13 i Finder 4 czekają jeszcze na akcepty okładek.