Informacje Archives - Wydawnictwo Kotori - z miłości do mangi | Wydawnictwo Kotori - z miłości do mangi

Yotsuba po raz drugi!

Drugi tom Yotsuby trafił już do drukarni. Niestety „Pan Drukarz” ma napięte terminy i nie mamy gwarancji, że wyrobimy się na 28 sierpnia, tak jak wcześniej zakładaliśmy – może pojawić się kilkudniowe opóźnienie 🙁  W każdym razie Yotsuba znów będzie miała milion zwariowanych pomysłów i rozbawi Was do łez. Cóż więc znaczy te kilka dodatkowych dni… 😉

Preorder jest dostępny w naszym sklepiku. Zapraszamy!

Yotsuba!


Cześć, to znowu ja, Yotsuba! Tyle się u nas dzieje, że ojej! Wszystkich zastrzeliłam a potem przyszła Asagi i zastrzeliła mnie. Na śmierć… Ale zjadłam arbuza, który mnie zmartwychwstał. Koleżanka Eny ma takie superaśne buty, co robią „ziuuum”, i powiedziała, że nie umiem rysować. A potem straszyła mnie okiem, ale ja pokazałam jej żabę, a panna Dziuretta rozdarła się pod pachą. Ena musiała ją później zszywać. I byliśmy na basenie, ale bez Asagi, bo ona pojechała na Okinawę. A tatusiowi domalowałam wąsy i brodę, i one nie chciały zejść. Mówię Wam, było fajnie!

 

To już koniec!

Tak, to już koniec! Ostatni, siódmy tom mangi Kształt twojego głosu drukuje się i za kilka dni trafi do sprzedaży. Oj, wyjątkowo ciężko będzie nam rozstać się z tą historią…

Dostawy spodziewamy się 22 sierpnia i jeszcze tego samego dnia rozpoczniemy wysyłkę zamówień w naszym sklepiku mangastore.pl. W salonach Empik i sklepach komiksowych szukajcie mangi około 27 sierpnia.


„Chodźmy, Nishimiya”.
Ishida wreszcie wybudza się ze śpiączki, a jego myśli w pierwszej kolejności biegną ku Nishimiyi. Targany niepokojem o jej zdrowie wymyka się ze szpitala. Tymczasem prace nad filmem wreszcie zostają ukończone. W poczuciu dobrze wykonanego zadania Nagatsuka postanawia zgłosić dzieło do konkursu filmów amatorskich. Czy jednak zaangażowanie młodych twórców zostanie w należyty sposób docenione przez doświadczonych członków jury?

 

Rekrutacja


Szukamy pracownika na stanowisko: specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Zakres obowiązków:

– kompleksowa obsługa zamówień detalicznych i hurtowych
– bieżąca aktualizacja bazy towarowej
– przyjęcia towaru na magazyn
– obsługa mediów społecznościowych
– obsługa stoiska na targach i konwentach

Wymagania:

– komunikatywność
– sumienność i punktualność
– znajomość rynku mangi

Mile widziane:

– doświadczenie w obsłudze klienta
– prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

– zatrudnienie na umowę o pracę
– darmowe egzemplarze naszych wydań

Miejsce pracy: Poznań, ul. Leszczyńska
Godziny pracy: 8 – 16

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV oraz list motywacyjny) do 19 sierpnia 2018 roku pocztą elektroniczną na adres: kontakt@kotori.pl. W temacie e-maila prosimy o wpisanie hasła „Rekrutacja”.

Zgłoszenie musi zawierać formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).


 

Po raz pierwszy w Polsce Setona Mizushiro

Wracamy do korzeni. Tym razem nasze nowości to dwie jednotomówki boys love: „Kyuuso wa Cheese no Yume o Miru” oraz jej sequel „Sojou no Koi wa Nido Haneru” autorstwa Setony Mizushiro.

Szczegóły wydania polskiego:

  • format: 130 x 182 mm
  • okładka: miękka ze skrzydełkami
  • gatunek: okruchy życia, boys love
  • cena okładkowa: 22,90 zł
  • liczba tomów: 1 + 1
  • termin wydania: prequel – grudzień 2018, sequel – luty 2019


Kyuuso wa Cheese no Yume o Miru: Spokój monotonnego życia Kyouichiego Otomo zostaje zburzony, kiedy okazuje się, że żona wynajęła prywatnego detektywa, by udowodnić mu niewierność.  Jeśli prawda o jego licznych zdradach wyjdzie na jaw, najprawdopodobniej doprowadzi do rozwodu, a tego Otomo desperacko pragnie uniknąć. Czy jednak cena za milczenie, jakiej zażąda detektyw, nie okaże się zbyt wygórowana?

Sojou no Koi wa Nido Haneru : Po rozwodzie  Kyouichi pozostaje w związku z Imagase, choć cały czas jest przekonany, że bycie z mężczyzną to jedynie etap przejściowy, a prawdziwe szczęście jest w stanie odnaleźć tylko u boku kobiety. Pojawienie się młodej i pełnej uroku Tamaki może być początkiem końca jego homoseksualnego układu.

Overlord #8 – okładka

Tak prezentuje się okładka ósmego tomu Overlorda. Książka przechodzi aktualnie ostatnią korektę i powinna ukazać się na sam koniec sierpnia.

Preorder możecie już zamówić w naszym sklepiku.

 

Overlord