Overlord #6 – okładka

Tom 6 Overlorda ukaże się w pierwszej połowie grudnia (dokładny termin podamy, jak uzyskamy deklarację z drukarni – niestety terminy przed świętami wydłużają się nawet w drukarniach).
Preorder na tomik możecie już zamówić w naszym sklepiku Mangastore.

Overlord

 

Rutta i Kodama #2 – okładka

Kolejny tytuł, który pojawi się jeszcze w tym miesiącu to drugi tom mangi Rutta i Kodama. Wysyłkę w mangastore.pl powinniśmy rozpocząć 27 listopada, a w ciągu kolejnych 2-3 dni książki pojawią się w sklepach komiksowych i salonach Empik.

Tutaj znajdziecie preorder.

A oto okładka 🙂

Rutta i Kodama


„Dajesz siłę mojemu sercu i mojemu ciału”.
Takao Ruizaki, zwany Ruttą, oraz Kodama Miyagi są współlokatorami w szkolnym internacie. Minęło już kilka miesięcy, odkąd Rutta, dotychczas znany jako gbur i chuligan, zaproponował Kodamie, by zostali parą. Mimo że sprawy między nimi układają się nadzwyczaj pomyślnie, jest coś, co jednemu z nich nie daje spokoju…
„Jakie to uczucie w kimś być?”
Jak Rutta zareaguje na niespodziewaną prośbę swojego chłopaka?

 

Rycerze Sidonii #7 – okładka

Przedstawiamy okładkę siódmego tomu Rycerzy Sidonii. Tytuł trafi do sprzedaży 27 listopada (tego dnia rozpoczniemy wysyłkę), a preorder możecie już zamówić w naszym sklepiku. Przypominamy jednocześnie, że manga nie będzie dostępna w sieci salonów Empik.

Rycerze Sidonii

Przy okazji mała promocja – od teraz do końca tygodnia wszystkie 7 tomów kupicie nieco taniej! Zapraszamy!


Pustelniak zdeterminowany, by zniszczyć swoich pobratymców?! Na polu walki pojawia się tajemnicza istota, która może skierować losy wojny na inne tory. Czy jednak ludzie mogą zaufać swojemu nowemu, nieoczekiwanemu sojusznikowi? Tymczasem Tanikaze i siły Sidonii wyposażone w nową serię gward ponownie wyruszają do walki, by raz na zawsze wyeliminować zagrożenie ze strony pomniejszego statku klasterowego zwanego Okaryną.

 

Kształt twojego głosu #3 już w sprzedaży

Trzeci tom mangi „Kształt twojego głosu” trafił do sprzedaży. Właśnie pakujemy prenumeraty i preordery, a od czwartku tomiki powinny zacząć pojawiać się w sklepach komiksowych.
Oczywiście zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepiku.

Kształt twojego głosu

 

 

Totally captivated #5

Już za kilka dni do sprzedaży trafi piąty tom manhwy „Totally captivated”. Prenumeraty i preordery roześlemy jeszcze w tym tygodniu (zarówno ten jak i wszystkie poprzednie tomy znajdziecie w naszym sklepiku). Od połowy przyszłego tygodnia, tomik kupicie także w innych sklepach komiksowych. Przypominamy, że tego tytułu nie znajdziecie w salonach Empik.

A tak prezentuje się okładka…

Totally captivated


Homofobiczne zniewagi doprowadzają do bijatyki między podwładnymi Mookyula i mężczyznami z Gangbuk. Niestety obrona honoru może drogo kosztować Ewona i resztę. W takim właśnie momencie do pogrążonego w chaosie biura powraca Mookyul. Sytuacja staje się na tyle poważna, że młody szef ściąga swój zegarek. To może oznaczać tylko jedno: nadszedł czas na przemoc.

Gdyby tylko wiedział, że całe to zamieszanie zostało wywołane przez Ewona…