Given – nowy tytuł boys love

Miło nam poinformować, że nowym tytułem boys love jest „Given” autorstwa Natsuki Kizu. Przedsprzedaż tego tytułu ruszy w naszym sklepie Mangastore zaraz po świętach.

Szczegóły polskiego wydania:

   • format: 130 x 182 mm
   • okładka: miękka ze skrzydełkami
   • gatunek: dramat, romans, okruchy życia, BL
   • cena okładkowa: 22,90 zł
   • liczba tomów: 3+
   • termin wydania tomu pierwszego: kwiecień 2018

  „Zagnieździł się w mojej głowie i nie mogę o nim zapomnieć. Głos Mafuyu to bardzo niebezpieczna broń. W dniu, gdy go usłyszałem, poczułem, że moje dotychczasowe pasje zaczęły tracić swój blask”.
  Pewnego popołudnia Uenoyama spotyka w szkole małomównego chłopaka trzymającego w objęciach  podniszczoną gitarę z pękniętą struną. W geście życzliwości naprawia instrument, a gdy pod jego palcami rozbrzmiewa pierwszy akord, nieznajomy wydaje się tym niezwykle poruszony i prosi, by Uenoyama nauczył go grać. Odmowa nie wchodzi w grę, ponieważ Mafuyu – bo tak nazywa się chłopak – nie daje się zbyć i uparcie ponawia prośbę. Lecz dopiero jego śpiew sprawi, że Uenoyama nie tylko zgodzi się na naukę, ale zapragnie poznać go bliżej.

5 komentarzy

 1. _Semu_ /

  Kocham tą mange i naprawde jestem szczęśliwa że ją wydacie. Miałam z nią doczynienia po angielsku ale, to nie to samo co we wsłasnym języku. Dziękuje naprawde 🙂

 2. – Nie znam, ale wygląda zacnie – rzekł Dinozaur.

 3. malish /

  Nie wierzę! Najpierw Escape Journey a teraz Given! Nie można Was nie kochać! DZIĘKUJĘ!!!!

 4. fankaAnK /

  Super, właśnie miałam nadzieję na wydanie tej mangi 🙂

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *