Webtoony z lezhina
Serce 
Hej, ostatni bardzo wciągnęłam się w webtoony z lezhina (najbardziej w te BL xd), ale jakoś trudno mi znaleźć osobę do pogadania, która by chociaż znała ten portal...stąd ten wątek.
Znacie? Czytacie? Jeśli tak to które to wasze ulubione tytuły?
Moim osobistym faworytem jest "killing stalking", którego bardzo polecam każdemu, kto ma ochotę na jakiegoś nieszablonowego i krwawego yaoja Diabeł
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Oesu, wątek dla mnie! Z przyjemnością podyskutuję!
Jeśli chodzi o BL mój faworyt to zdecydowanie Never Understand aka Out of Control. Istna karuzela emocji, najnowsze rozdziały doprowadzają mnie do białej gorączki. Dawno mnie tak nie nosiło ze złości. Pierwsze rozdziały mogą odepchnąć ale akcja się mocno rozkręca. Dalej fantastyczny At the End of the Road, wampirzy S&M czyli Blood Bank i intrygujący motyw snu w A Guy Like You. Co tam jeszcze... Royal Servant - całkiem całkiem ale czekam aż się rozwinie, Moritat, który zrobił mi pranie mózgu (oszalałam, nie wiem co jest realne, muszę zrobić powtórkę).

Killimg Stalking dopiero się rozkręci, ale muszę przyznać, że mocne. Oj mocne.

Spoza Lezhina mocno polecam Raising a Bat i z BL to chyba by było na tyle. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Ooooo w końcu ktoś ^^ <3
Jeśli chodzi o mnie to Never Understand było do niedawna moim ulubieńcem, ale ostatni rozdział był strasznie słaby, bez wyrazu i na dodatek zostawił wiele wątków niedokończonych przez co tytuł trochę mi obrzydł Zły
At the End of the Road na początku czytałam, ale mnie znudziła i sobie ją jak na razie odpuściłam, więc się nie wypowiem...
Blood Bank mam mieszane uczucia, ale w sumie ok.
A Guy Like You kocham, a najnowsze rozdziały aż podnoszą mi ciśnienie Zawstydzony
Royal Servant w ogóle nawet nie dotknęłam
Moritat... o mój boże, ta manga robi mi sieczkę z mózgu xd ogólnie lubię, ale najnowsze rozdziały to już mnie tak zakręciły, że nic nie wiem ;--;
Raising a Bat też czytałam i choć początkowo mnie nie zachwyciło to później się wciągnęłam Zawstydzony
A tak to jest jeszcze All About Lust (które polecam) i H&H Roman Company

A co do Killimg Stalking... nie wiem na którym jesteś rozdziale (bo ja na 13), ale to co się później dzieję to istna masakra i każdy jeden rozdział czytałam w takim stresie, że aż bałam się przewrócić na następną stronę xd Więc bardzo polecam, pomimo że dwa pierwsze rozdziały mogę odpychać (w każdym razie ja tak miałam) i w następnych rozdziałach kreska też staje się sporo ładniejsza
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Killing Stalking jestem na 3, bo nie mogłam więcej znaleźć za free. Dopiero ostatnio zaczeły wpadać na mangago.
Czy widziałaś gdzieś może poza Lezhinem dostępne rozdziały "The Baker on the First Floor"? Zapowiada się fajnie Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości