Powitania
Żarówka 
Pomyślałam sobie,że nawet, mimo iż się znamy w mniejszym lub większym stopniu, to wątek 'powitalny' jednak by się przydał.
Jakby nie patrzeć pojawiają się tutaj również osoby nowe i uważam ,że dobrze by było napisać o sobie chociaż parę słów, tak byśmy mogli się wzajemnie poznać i dowiedzieć z kim rozmawiamy Uśmiech

To że tak ujmę, zainauguruję temat i napiszę coś o sobie, mimo iż większość zna mnie już pewnie chociaż odrobinę z naszej wydawniczej galerii Uśmiech

Na imię mi Justyna. Mam 22...no dobra, prawie 23 lata i studiuję koreanistykę, chociaż moim marzeniem i tak zawsze pozostanie jakaś uczelnia plastyczna.
Interesuję się rysowaniem, czytaniem ,trochę śpiewam. Dodatkowo lubię mangę, komiks, fantastykę i sci-fi.
Mam nadzieję w przyszłości zostać ilustratorem książek, a jak nie, to może założę własną klubo kawiarnię? albo polską restaurację w Seoulu.
Btw. Mimo tego ,że studiuję taki a nie inny język nie przepadam za k-popem ^^' ale chętnie udzielam wszelkich odpowiedzi na pytania związane z Koreą, jej kulturą, zachowaniami jej mieszkanców Uśmiech
To chyba tyle na pierwszy raz.
Brakowało mi trochę działu typu "Przywitalnia" Uśmiech

W każdym razie: witam, witam, dzień dobry Duży uśmiech

Na poprzednim forum nie miałam okazji działać. Mam nadzieję, że to, razem z wydawnictwem, będzie się prężnie rozwijać Uśmiech

Dobra, nie przepadam za bardzo pisać o sobie, także wybaczcie nieskładność Język

Znajomi mówią na mnie Mag (aczkolwiek nie ma to związku z moim imieniem), a czasem Wilku. Przedni rocznik '88 Język Kończę właśnie poznańskie kulturoznawstwo (tak, powinnam pisać magisterkę, a nie obijać się na forach Język).
Generalnie lubię fantastykę w różnych jej odmianach i formach. Najbardziej chyba jednak ją pisać i czytać XP
To ja też się powitam.

Cześć!
Jestem Arwi, mam lat 19 i pół, interesuję sie m&a, yaoi, k-pop'em, fantastyką i pisaniem opowiadań i recenzji. Studiuję filologię polską. I choć fakt ten powinien sugerować, że napiszę wam esej o sobie na pięć stron, to w tym miejscu swą wypowiedź zakończę *troll_face* :3
Witajcie kochani ^.^

Większość osób związanych z wydawnictwem już mnie zna, ale skoro są tutaj nowe twarze, przywitam się i z nimi.
Mówią na mnie Kaamos, chociaż noszę staroświeckie imię Danuta, jak na rocznik pamiętający komunę przystało (87). Powinnam od roku być po studiach, ale dziwnym trafem jeszcze morduję magistra z germanistyki.

Cytat:(tak, powinnam pisać magisterkę, a nie obijać się na forach)
Skądś to znam. Tylko, że ja zamiast magisterki piszę gej-książkę, albo zapieprzam w kawiarni, zarabiając jakieś nędzne grosze XDD

Moją wielką pasją są Chiny. Chłonę historię i kulturę tego kraju jak gąbka, a ciągle mi mało. Jak tylko zobaczę jakąś książkę o Chinach, wypruwam się z kasy żeby ją mieć Język Chińska muzyka jest dla mnie prawdziwym pięknem (co z tego, że większość ludzi uważa ją za miauczenie zarzynanego kota), a chińskie filmy historyczne (zwłaszcza te z epoki starożytnej) są jednymi z moich ulubionych.
Tę pasję z pewnością zauważyliście w moim opowiadaniu, da? ^_^
[Obrazek: 2942a2p.jpg]
Helloł!

Melduje się Eo. Fanatyczka gier komputerowych, fantastyki, buszowania po księgarniach, darząca miłością prawdziwą i wielką swoją konsolę. O yaoi oraz m&a nie wspominał, gdyż jest to wiadome. Prócz czytania, grania i kupowania nowych tytułów, szczególnym uczuciem darzę pisanie, czemu poświęcam się bez reszty. Lubię ciężką muzykę, karty i spacery późną nocą po okolicy.

To chyba tyle. Reszta wyjdzie w praniu Duży uśmiech
(05-05-2012, 01:36 PM)Kaamos napisał(a):
Cytat:(tak, powinnam pisać magisterkę, a nie obijać się na forach)
Skądś to znam. Tylko, że ja zamiast magisterki piszę gej-książkę, albo zapieprzam w kawiarni, zarabiając jakieś nędzne grosze XDD

Ktoś mnie tu rozumie XD Siłą powstrzymuję się przed pisaniem swoich opowiadań. To chyba najgorsze, co może być, gdy wen wraca po rocznej przerwie akurat miesiąc przed oddaniem magisterki <facepalm>
To może i ja się przedstawię. Krótko i zwięźle: Marcin> lat 24> początkujący yaoista> kucharz> i wieczny optymista Duży uśmiech Uwielbiam czytać zwłaszcza fantasy, muzyki słucham wszelakiej. Dla rozrywki od czasu do czasu sobie pogram choć juz nie mam na to za dużo czasu(praca i te sprawy). Choć wcześniej się za bardzo nie udzielałem postanowiłem to zmienić Duży uśmiech
(05-05-2012, 01:36 PM)Kaamos napisał(a): Moją wielką pasją są Chiny. Chłonę historię i kulturę tego kraju jak gąbka, a ciągle mi mało. Jak tylko zobaczę jakąś książkę o Chinach, wypruwam się z kasy żeby ją mieć Język Chińska muzyka jest dla mnie prawdziwym pięknem (co z tego, że większość ludzi uważa ją za miauczenie zarzynanego kota), a chińskie filmy historyczne (zwłaszcza te z epoki starożytnej) są jednymi z moich ulubionych.
Tę pasję z pewnością zauważyliście w moim opowiadaniu, da? ^_^

Ależ absolutnie nie widać w życiu bym nie powiedziała gdybyś nie wspomniała haha
A chińska muzyka jest bardzo fajna, o czym przekonałam się poznając grono Chińczyków tutaj w Kurei i wcale nie brzmi jak miauczenie kota!
Szczególnie jeśli chodzi o tradycyjną muzykę (chociaż ta współczesna też niczego sobie ^^!)

a co do nauki...well~ja rysuję artbook zamiast się uczyć i pisać liczne prace zaliczeniowe -_-''
Ja też powinnam pisać prace zaliczeniowe... Analiza wiersza (mającego 6 linijek) na 10 stron A4... Oprócz tego na leksykologię słownik trza stworzyć... O czytaniu lektur nie wspomnę xD

Ale co tam, zamiast tego piszę gej-opowiadanko i flirtuję z "moim" Tajwańczykiem poznanym w katowickiej Silesii :3
No ja widzę ,że w czasie sesji wszyscy mają wenę, albo znacznie lepsze rzeczy do robienia, a jakby co od biedy to sprzątanie całego domu xD ahahahaha
Chociaż ja na razie powoli powoli pakuję manatki do domku~hmm
Aż robi mi się głupio... Wszyscy się uczą, piszą magisterki, licencjaty, analizy, a Eo... na urlopie dziekańskim :x Pozdrawiam was, ambitna ludzkości!
Jesu, jakie toto wszystko młode O_o"
Nie lubię takich tematów! Głupio się nie przywitać, ale trzeba o sobie coś powiedzieć.

No dobra. Ola, stara, z Krakowa, zajmuję się zawodowo kradzieżą i wyłudzeniami, handlem organami, morderstwami, oraz chętnie molestowaniem i pedofilią.

XD

A w sumie, czego ja się wstydzę. Skończyłam medycynę (Cwaniak ), zdałam 3 kyu z Japońskiego (i nic nie pamiętam Język), mam kat. A prawa jazdy (Serce), wygrałam dawno temu konkurs Kasenu na komiks (O matko), rozwijam się literacko (Cyklop), robię przypinki dla Irugami (Ninja), jestem zajebista (Zawstydzony) i nic z tego wszystkiego nie wynika Zdziwko

Lubię (kaszkę) czytać, rysować, fotografować, grać, pisać, a ostatnio popadam w shopoholizm x3 Muzykę (cięższą) kocham tak samo jak błogą ciszę x3
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Witam i pozdrawiam
Jestem Zadora. Interesuję się wszystkim po trochu,ale wymienianie zajęłoby mi strasznie dużo miejsca Uśmiech
I właściwie to tyle Język Wracam pisać licencjat ze średniowiecza Cyklop
[Obrazek: tumblr_lhtduevQjY1qfo5gw.gif]
Witam wszystkich serdecznie. :) Co prawda na poprzednim forum byłam zarejestrowana ale obawiam się, że nie napisałam tam ani jednego posta, więc... chyba warto napisać o sobie te parę słów. :D
Podobnie jak (chyba?) większość tutaj kończę studia (filologia angielska) i staram się z nimi pożegnać już od roku (ajć!). I właściwie to również powinnam teraz pisać magisterkę a nie rozbijać się po forach... :D No ale jakoś tak wyszło. Rocznik '87, z Warszawy. Zainteresowania względnie rozległe ale do tych największych i potencjalnie pokrywających się z zainteresowaniami innych użytkowniczek/użytkowników, zaliczyć mogę kulturę Japonii (całą, caluśką - ciągle mi mało tego tematu!), rysowanie, m&a, muzykę, pisanie opowiadań, modę, po części fotografię (bo aparat odstawiłam już dość spory czas temu) i po części gry komputerowe, głównie z gatunku fantasy rpg (bo obecnie mało już gram, głównie przez mgr).
Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze koegzystowało. :D *ukłon*
Cześć. Na poprzednim forum trochę się udzielałam, może niezbyt aktywnie, jakoś nigdy nie mam za wiele do powiedzenia. Duży uśmiech
Na imię mi Ania, jestem prawie pełnoletnia (ach ten rocznik '94), mieszkam sobie nad morzem. Lubię książki fantastyczne, muzykę względnie ciężką (folk metal <3), Skandynawię/kraje północne (np. Finlandia ^^), no i oczywiście anime i mangę, chociaż ostatnio oglądam/czytam coraz mniej. Jestem yaoistką z przypadku i ostatnio nad tym nie panuję. Dzień bez yaoi dniem straconym, że tak powiem.
Jeśli macie wenę na pisanie opowiadania to je napiszcie, bo potem w magisterkach wyjdzie jakieś gej party i dopiero będzie. Język

(05-05-2012, 05:04 PM)Rizu napisał(a): [...]Skończyłam medycynę (Cwaniak )[...]

O, super, nauczysz mnie biologii na maturę (na przyszły rok)? xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości