Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
20.00%
4 20.00%
Pewnie kupię
10.00%
2 10.00%
Może kupię
25.00%
5 25.00%
Raczej nie
25.00%
5 25.00%
Kijem tego nie tknę!
20.00%
4 20.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TATENO Makoto] Aoi Hitsuji no Yume
[Obrazek: 4071.jpg]

Autor: Tateno Makoto
Alternatywne tytuły: Blue Sheep Dream, Blue Sheep Reverie
Liczba tomów: 9
Oryginalny wydawca: Hakusensha
Nihon Bungeisha (Reprint: 2006)
Status: zakończona
Gatunek: yaoi, science fiction, akcja

Opis: https://www.mangaupdates.com/series.html?id=4493
Opis: Kai i Maria byli w szczęśliwym związku. Jednak Maria została zamordowana. Kai szuka jej mordercę. Poszukiwanie to prowadzi do starcia z brutalnym gangiem. Ponadto śledzi go wpływowy mężczyzna, Lathi. Miasto jest rządzone przez dwie grupy, Saruto i Maina. Kaiowi udaje się zbliżyć do Ratri. Wkrótce odkrywa, że to on nosi pierścień Marii.

Moja opinia: Manga zapowiada się ciekawie. Nie jest schematyczna, posiada rozwiniętą fabułe i dużo akcji.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Od Makoto Tateno biorę wszystko.
Mój mangowy blog: Manga Tower
Opis: Kai i Maria byli w szczęśliwym związku. Jednak Maria została zamordowana. Kai szuka jej mordercę. Poszukiwanie to prowadzi do starcia z brutalnym gangiem. Ponadto śledzi go wpływowy mężczyzna, Lathi. Miasto jest rządzone przez dwie grupy, Saruto i Maina. Kaiowi udaje się zbliżyć do Ratri. Wkrótce odkrywa, że to on nosi pierścień Marii.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Od tej pani wolałabym Hero-Heel, ale nad AHnY mogę się zastanowić :3
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Właśnie dowiedziałam się, że seria będzie wkrótce zakończona. 9 tomów to według mnie dobra długość na tą serię.
to z chęcią bym przeczytała Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości