tom 9 - Wasze opinie
#1
Czekamy na Wasze opinie dotyczące dziewiątego tomu "Zakochanego tyrana".
#2
Tak sobie wybrałam Tyranka, by powiedzieć iż macie zajebiste, genialne, pełne polotu i humoru tłumaczenia. Nie rezygnujcie z przekleństw ani kolokwializmów. Broń Boże nigdy nie rezygnujcie ze skrzydełek na rzecz obwolut xD Wydania macie przeprześliczne, łącznie z czcionką i formatem. Nienawidzę tych wielkich mang -.-'
Ach jedna tylko rzecz która się przewija w waszych mangach o.O nie ma czegoś takiego jak "huh" w języku polskim. To angielszczyzna. ©hu©hać to można komuś w gębę XD Jak wam się nie podoba "hę" albo "ee? " to może zwykłe "co?" albo "hmm? ". Cokolwiek bo odgłos chuchania na pewno nie jest odglosem zdziwienia xD To tylko tyle, reszta genialna.

A sam tomik... ach zakochałam się w Masakim *.* tyle powiem. Coś pięknego. Ja chcę z nimi spinoffa xD / Hakkai.
#3
Całkowie zgadzam się z Saiyuki. Tłumaczenie jest genialne, a wydanie mangi bez zarzutu. Tomik dobrze się trzyma przy czytaniu, a czcionka jest idealna.

Rozdział z Kunihiro i Masakim był wspaniały! Kocham taki dramatyczne historie Serce Występują oni też w innych mangach Hinako Takanagi, bo chętnie bym więcej o nich poczytała?
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, In these Words, Given, Intense, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Mekuru Yoru, Sakura Gari, Yuuutsu na Asa


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości