Ankieta: Czy kupiłabyś/kupiłbyś tę novelkę, gdyby wydano ją w Polsce?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
29.17%
14 29.17%
Pewnie kupię
8.33%
4 8.33%
Może się skuszę
16.67%
8 16.67%
Raczej nie
20.83%
10 20.83%
Kijem tego nie tknę!
25.00%
12 25.00%
Razem 48 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [Aneko Yusagi/Minami, Seira] Tate no Yusha no Nariagari
Żarówka 
[Obrazek: 137679.jpg][Obrazek: 137681.jpg]
Tytuł japoński: 盾の勇者の成り上がり
Tytuł alternatywny: The Rising of the Shield Hero, Tate no Yusha no Nariagari
Autor: Aneko Yusagi(Historia), Minami, Seira (Rysunki)
Gatunek: Akcja, Dramat, Fantasy, Komedia, Przygodowy, Romans, Seinen
Wydawca: Media Factory
Magazyn: Comic Flapper (Media Factory)
Wydano: 2013
Ilość tomów: 11 (ongoing)

Treść skopiowana z forum Waneko autorstwa Itachi Uchiha.
Opis:
Iwatani Naofumi zostaje przyzwany do innego świata aby stać się jednym z czwórki bohaterów – Bohaterem Tarczy. Zaczynając z słabą popularnością i nikłą siłą, Naofumi zostaje zdradzony już trzeciego dnia swojej przygody. Utracił wiarę, pieniądze i zaufanie, pozostała mu jedynie tarcza. Przysięgają zemstę na tych, którzy go zdradzili, Naofumi podąży ścieżką…

Krótka opinia - dlaczego warto:
To bez wątpienia ciekawe podejście do opowieści typu osoba przeniesiona do innego świata ma zostać wielkim bohaterem. Sam fakt, że Naotsumi ma do dyspozycji jedynie tarczę i musi polegać na pracy zespołowej, żeby zadawać jakiekolwiek obrażenia przeciwnikom. Temat niewolnictwa może być trochę kontrowersyjny, ale nie został tu ukazany w jakiejś paskudnej formie - bohater kupił sobie niewolnicę, której zadaniem miało być właśnie zadawanie obrażeń przeciwnikom, podczas gdy będzie powstrzymywał ataki. Oczywiście potem się do siebie zbliżą, drużyna się rozbuduje przechodząc w harem. Naprawdę ciekawie się to czyta, a sama powieść została już dostrzeżona na zachodzie i niedługo ma się ukazać pod skrzydłami Yen Pressu.
[Obrazek: 6_418.jpg][Obrazek: 5_156.jpg]
[Obrazek: 4_182.jpg][Obrazek: 3_123.jpg]
[Obrazek: 2_151.jpg][Obrazek: 1_580.jpg]
Wszystko pięknie zerżnięte od Itachi Uchiha z forum Waneko, nawet opinia.
Dzikusek, Ty w ogóle czytasz te LN, czy proponujesz wsio jak leci, aby było?

A co do tytułu, opis nawet ciekawy, piękne okładki. Pierwszy tom bym kupiła, aby zobaczyć co i jak.
Dzikusek, czy w związku z tym, co napisała Sally, masz z Itachim jakąś umowę na temat kopiowania? Czy może mam tam podpytać na forum Waneko?
Specjalne w tym celu założyłem konto by to napisać. Dzikusek to zwykły złodziej/spamer. Do tej pory nie otrzymałem od niego żadnej wiadomości, czy może wykorzystać moją opinię na innym forum niż Waneko. I gdyby nie koleżanka Sally, do tej pory żyłbym w nie wiedzy Podejrzany

A najgorszy jest fakt iż skopiował całą moją propozycje z forum Waneko, bez żadnego wkładu własnego. No ale co się dziwić po czternastolatku...
ale to chyba nie pierwszy raz tak wszystko kopiuje, to trochę zaczyna być wkurzające, kiedy dodaje jakieś LN pewnie nie wiedząc o co w nich chodzi. "dodam sobie, bo śliczna okładka" - coś tak przeczuwam.
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
eh,eh,em do zastanowienia...>>
[Obrazek: tumblr_inline_mqsgh7uKeJ1qz4rgp.gif]

ヘ(。□°)ヘ
Abstrahując od kwestii zaprezentowanego opisu itd...
Nie miałem do tej pory kontaktu z LN. Starałem się czytać web novel, no ale web novele są moim zdaniem niezdatne do czytania Język więc jedynie miałem kontakt z mangą i... zakochałem się w tym tytule. Za jakieś dwa tygodnie powinienem otrzymać z USA dwa pierwsze tomy LN. Chętnie jednak porzucę wydanie amerykańskie i przejdę na polskie.
Jenocie uszka i ogonek... rarytas Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Obecnie jestem na 4 tomie tej serii. Wciąga... Z chęcią dołączę ją do mojej kolekcji, jeśli ją wydacie Uśmiech
LN novel bym wziął całą, mangę tak na 80% - 75% (Z racji że mangę już czytałem i wiem że nie jest zła ALE wolę jednak Novelkę którą też trochę czytałem)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości