Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
43.48%
10 43.48%
Pewnie kupię.
17.39%
4 17.39%
Może się skuszę.
21.74%
5 21.74%
Raczej nie.
8.70%
2 8.70%
Kijem tego nie tknę!
8.70%
2 8.70%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Kaori Yuki] God Child
[Obrazek: 2eyzyae.png]
Autor: Kaori Yuki
Wydawca: Hakusensha
Tomy: 8 (zakończone)
Gatunki: Dramat, tajemnica, horror, moce nadprzyrodzone, shounen-ai, shoujo
Opis: Głęboko w sercu dziewiętnastowiecznego Londynu, młody szlachcic imieniem Cain podąża zacienionymi, brukowanymi uliczkami arystokratycznego społeczeństwa w którym się urodził. Po przedwczesnej śmierci ojca, zostaje zmuszony zostać hrabią oraz głową rodzinny Hargreaves, szlacheckiej familii o mrocznej przeszłości. Razem z Riffem, jego wiernym sługą oraz adoptowaną siostrą Mary, Cain bada tajemnicze zbrodnie, które wydają się podążać za nim, gdziekolwiek się znajdzie.
Moja opinia: Mrok, tajemnica, dziewiętnastowieczny Londyn i przystojni mężczyźni. Czego chcieć więcej? Zawstydzony
Manga jest bardzo wciągająca oraz przepięknie narysowana. Pani Kaori Yuki, z tego co widzę, cieszy się u nas w kraju popularnością, więc pewnie sporo osób skusiłoby się na jej kolejny tytuł.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Tak i tak, ale myślę, że najpierw fajnie by było wydać Hakushaku Cain Uśmiech. W końcu to poprzednia część.
Ech, jak fajnie by było mieć Caina na półce...
Mam całość w oryginale, ale wersją polską też bym nie pogardziła.
Ja kupiłabym wszystkie mangi od Kaori Yuki. God Child dobrze by się prezentował w powięszonym formacie, ponieważ rysunki są bardzo szczegółowe. W Japonii ukazała się teraz wersja deluxe tej mangi zakończona w 6 tomach.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Kaori Yuki jest boginią i jedyną mangaka, od której podoba mi się kompletnie wszystko co stworzyła przez te ponad 20 lat. Mocno liczę na wydanie BND w pierwszej kolejności, ale każda jej manga to skarb, więc kupię wszystko i to z wielkim bananem na ryju :D
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Kaori Yuki? Bierem bez gadania!
Tak, i to bez gadania^^
Mam nadzieję, że teraz po wydaniu dwóch jednotomówek Kotori lub J.p.f. pokuszą się na wydanie God Child. Tym bardziej, że istnieje japońska edycja, która wyszła w tym samym czasie co te jednotomówki (Twój obraz, Żwirowe królestwo i Kaine). Nie wiem czy zawiera te opowiadania, które były w jednotomówkach, po raz drugi, ale na pewno cała seria tworzy z jednotomówkami całość. Zawiera ona Count Cain i God Child w 6 tomach. Są one w formacie bunko i mają one około 400 stron i wyszły w latach 2009 i 2010, czyli po trzech jednotomówkach z 2009 roku.

[Obrazek: earlcain-jp-bunko01.jpg][Obrazek: earlcain-jp-bunko02.jpg][Obrazek: earlcain-jp-bunko03.jpg][Obrazek: earlcain-jp-bunko04.jpg][Obrazek: earlcain-jp-bunko05.jpg][Obrazek: earlcain-jp-bunko06.jpg]
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości