Ankieta: Wiem, że chcesz, ale i tak zapytam:
Ankieta jest zamknięta.
Bierę, oj bierę! Nawet w ciemno!
57.14%
12 57.14%
Raczej tak
33.33%
7 33.33%
Może znajdę na to jakieś zaskórniaki
4.76%
1 4.76%
Raczej nie
0%
0 0%
Weźcie to to ode mnie!
4.76%
1 4.76%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Amagakure Gido] Warudakumi ni mo Hana wa Furu
[Obrazek: i21smf.jpg]

Sequel Akunin o Nakaseru Houhou

Liczba tomów: 1
Wydawca: Shinshokan
Autor: Amagakure Gido

Opis:
Zaczyna się całkiem przyjemnie - Takao prawie zostaje porwany, a kwiaciarnia Tory miała bliskie zetknięcie z podejrzanym vanem. Kotarou myśli, że to wszystko wina jego mafijnych korzeni, więc chce zebrać swoich chłopców i jakoś zareagować, lecz jedynym, co udaje mu się ostatecznie załatwić to pierwsza poważna kłótnia z Torajim.
Z kolei Yuzuru martwi się o widocznie czymś zakłopotanego Takao. A jako że ciągle ma kompleks niepewności swej miłości oraz innych "ości", postanawia przetestować uczucia Takao. Ten zaś bystrym będąc, widzi co tam Yuzuru sobie knuje, lecz ani myśli się wypowiedzieć i nie reaguje. Bo to, co się dzieje w jego serduchu to trochę grubsza sprawa.

Moja opinia: Sequel jednych z moich ulubionych gejuszków, więc co tu dużo gadać.
Jako całość, tomik jest bardzo udany, a u sequeli o to dość ciężko. Mimo, że nie żywię wielkiej miłości do Tory i Kotarou jako pary, to tutaj nie było źle, choć muszę przyznać, że czytałem to i wracać do tego będę tylko dla Yuzuru i Takao.

Spojlerek:
TO ZAKOŃCZENIE. O ile Yuzuru mnie aż tak nie zaskoczył z tymi obrączkami, to po Takao się tego nie spodziewałem kompletnie i dostali zaszczytne miejsce w moim top 10 mangowych małżeństw.
Dziękuję, pozdrawiam, niech żyją długo i będą szczęśliwi, Amen.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości