Ankieta: Wiem, że tego chcesz, ale i tak zapytam:
Ankieta jest zamknięta.
Bierę, oj bierę! Nawet w ciemno!
40.74%
11 40.74%
Raczej tak
33.33%
9 33.33%
Może znajdę na to jakieś zaskórniaki
11.11%
3 11.11%
Raczej nie
3.70%
1 3.70%
Weźcie to to ode mnie!
11.11%
3 11.11%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Amagakure Gido] Akunin o Nakaseru Houhou
Czekałem, czekałem, a że się nie doczekałem, to sam zakładam temat.

[Obrazek: b9381de71c5de4117e6884eabe59f13e.jpg]

Gatunek: Komedia, Dramat, Yaoi
Wydawca: Shinshokan
Ilość tomów: 1
Prequel:Koi made Hyakurin
Sequel:Warudakumi ni mo Hana wa Furu

Opis: Kayano będąc młodzieńcem wieku szkolnego, spotkał na ulicy z lekka pobitego, lecz "zdumiewająco przystojnego" Takao. Czy to z żalu, czy przez zauroczenie, poprosił go o płatne korepetycje. Wtedy też zaczął poznawać paskudny charakter Takao i jego "żądzę pieniądza". Jednak przez nieporozumienie z matką Kayano, korepetycje zostały przerwane, a sam Takao zniknął.
Lata później spotykają się znowu, kiedy to Takao już jako wykształcony prawnik zostaje zatrudniony przez rodziców Kayano w sprawie potłuczonej zastawy do herbaty. Kayano już chciał bardzo "dogłębnie" wyrazić swoje uczucia do pierwszej i jedynej miłości, lecz, ku jego rozpaczy, Takao okazuje się żonaty!

Moja opinia: To-jest-genialne. Tak się powinno tworzyć jednotomówki. Kreska świetna, fabuła także, a w połączeniu z idealnie wtłoczonym humorem, całkiem dobrze prowadzonym dramatem i ładnymi seksami wychodzi nam idealna jednotomówka typu humorystycznego. No i bohaterowie.

Takao - Jeden z moich ulubionych bohaterów wszech czasów. Praktycznie zawsze z przyklejonym "sztucznym, roboczym uśmieszkiem", który zamiast jak normalny człowiek odstresowywać się oglądając koty w internecie, przegląda książeczkę bankową Kayano (no i ciacho z niego)
Kayano - wyrozumiały, ale z charakterem, wierny facet z dużą ilością zer na koncie i szczęściem do giełdy (i również ciacho). No i chyba na całym świecie nie znajdzie się drugiego takiego, który byłby gotów z własnej woli znosić charakterek Takao w prenumeracie dożywotniej.

Teraz kilka spojlerków ze scen, które mnie urzekły:
1. Panowie potrafią spać w jednym łóżku i bez sekszenia się.
2. Zachowują się bardzo po ludzku pod tym względem (wiem, że yaoistkom nie mieści się to w głowie, ale przytulasy nie zawsze prowadzą do dogłębnego poznawania mechaniki ruchu posuwistego)
3. Takao za każdym razem kiedy czyta książeczkę bankową Kayano. Dat face.
4. Cały extras do rozdziału 3. Jestem fanboyem mimiki młodszego braciszka.
5. Panowie mówią do siebie po imieniu bez żadnego cyrku typu "to zawstydzające!"
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Bierę! plus ciąg dalszy Warudakumi Ni Mo Hana Wa Furu Duży uśmiech
Vobyss Ty weź zarzuć jeszcze jakieś inne perełki na to forum^^
Twój opis - albo spoilery - mnie przekonał. Bierę, a co!
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com
opis >>>>>>
spoilery >>>>>
nawet nie myślę tylko biere !
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
(03-02-2015, 04:45 PM)Vobyss napisał(a): 1. Panowie potrafią spać w jednym łóżku i bez sekszenia się.
2. Zachowują się bardzo po ludzku pod tym względem (wiem, że yaoistkom nie mieści się to w głowie, ale przytulasy nie zawsze prowadzą do dogłębnego poznawania mechaniki ruchu posuwistego)

te dwa argumenty mnie od razu przekonały. kupiłabym od razu, natychmiast. :3
Vobyss, Ty to potrafisz sprzedać produkt Duży uśmiech Zauważyłam już jakiś czas temu, że jesteś wymagającym czytelnikiem, więc Twoje opinie sporo znaczą Duży uśmiech Zastanawiają mnie tylko te dwa inne tytuły: wiadomo coś o prequelu i sequelu? Któś, cóś wie???
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com
(03-02-2015, 09:05 PM)WhereIsMyLesbian? napisał(a): Vobyss, Ty to potrafisz sprzedać produkt :D Zauważyłam już jakiś czas temu, że jesteś wymagającym czytelnikiem, więc Twoje opinie sporo znaczą :D Zastanawiają mnie tylko te dwa inne tytuły: wiadomo coś o prequelu i sequelu? Któś, cóś wie???

Wymagającym i to jak! :d Może zostanę pierwszym w Polsce krytykiem mangowym? xD

A prequel i sequel wrzucę jutro (o ile ktoś nie zrobi tego przede mną)

(a tak btw to bardzo mnie cieszy, że tak wielu osobom się jeden z moich najulubieńszych gejuszków podoba. Większe szanse na wydanie :D )
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Biorę bez dwóch zdań! Duży uśmiech
(03-02-2015, 04:45 PM)Vobyss napisał(a): Czekałem, czekałem, a że się nie doczekałem, to sam zakładam temat.

No cóż, czasem trzeba się samemu wysilić Język.
Ale trzeba przyznać, bardzo fajnie skonstruowane postacie! Aż się cieszę na więcej z tego sequela, bo o tych panach naprawdę dobrze się czyta.
Jedyne, co mi przeszkadzało, to pewna chaotyczność przedstawianej historii. Miałam czasem wrażenie, że niektóre sceny źle się ze sobą łączą i czasem są zbyt szybkie przeskoki z jednego miejsca na drugie. Jednak oprócz tego to zadziwiająco oryginalna pozycja, więc fajnie byłoby zobaczyć ją na naszym podwórku Uśmiech.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości