Tom 2 "Zjednoczenie" - Wasze opinie
Jezu, pusto?? Forum pomarło?

No dobra. Jako że dopiero teraz miałam przyjemność, to parę słów.

Tom niebo lepszy od poprzedniego w kwestii fabularnej, wciągnęłam się, śmiałam się ("Glamie mi palce!" rozwala mnie do tej pory XDDDDDDD i płakałam nad tymi słowikami i pełnią XDDDDDD) iii nawet trochę więcej zrozumiałam, jeśli chodzi o konstrukcję świata, relacje między Lordami, ich położenie itd.
Technicznie-gramatycznie wiadomo świetnie, to każdy wie, ale osoba ze sklerozą (ja) i/lub osoba kompletnie niezaznajomiona ze światem się trochę gubi w narracji, w nowych pojęciach. Przydałby się jakiś słowniczek pojęć i osobistości i mapa w każdym tomie (bo orientacja przestrzenna jest u mnie słaba), może jakiś przewodnik po świecie.
Momentami akapity opisowe były dla mnie też nieczytelne, ale jakoś to szło.
Ze strony wydania - było kilka literówek, chyba nawet trochę więcej niż w pierwszym tomie. Słoma i siano to nie do końca to samo Język
SPOILER:
Bosze, że też Reza uchował się dziewicą przez 2 tomy, zwłaszcza, że wszystkie istoty w tej książce myślą tylko o ruchaniu i zaliczaniu (tak jak tym meme z odgłosami natury xD) Liczyłam na seks z tułaczem...

Ulubieńcy: Behaar. Behaar bardzo x3 Nolza. Corta lubię trochę mniej za to przedmiotowe podejście do seksu z Rezą, ale nadal lubię. Reza to ciućma, ale uroczy.
Sympatie: Illdarr i nawet trochę Saga, Tułacz, Teesha

Ale ja to głównie z jednym pytaniem tu przyszłam: Kiedy 3-cia część?!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Mnie druga część bardzo się podobała i czekam niecierpliwie na tom 3. Mam swoich faworytów i chętnie zobaczę jak się potoczą ich losy.
Przeczytałem trzeci tom Lalkarza w dwa dni. Jestem nim zachwycony. A zwłaszcza postacią Beehara. Uwielbiam humor autorki i nie raz głośno się śmiałem, z niektórych opisanych sytuacji.
A mnie się podoba ujęcie psychologiczne. Na świecie nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko jest wynikiem czegoś, ładnie to zostaje w całości tutaj pokazane.
Fakt - "Zjednoczenie" to najlepszy tytuł jaki czytałam Uśmiech 3-cia część chyba w 2017 (gdzieś czytałam, ale już zapomniałam gdzie).
Blog o zwalczaniu cellulitu - sprawdź: zwalczamy-cellulit.pl/
Trzecia część "Przebudzenie" już została wydana. Teraz pracuję nad ostatnim, czwartym tomem ^ ^
(17-11-2016, 11:28 AM)mysiunia napisał(a): Fakt - "Zjednoczenie" to najlepszy tytuł jaki czytałam Uśmiech 3-cia część chyba w 2017 (gdzieś czytałam, ale już zapomniałam gdzie).
Jakby nie można było zajrzeć do naszych wydań...
No właśnie, trzeba zaglądać Język Przebudzenie to całkiem dobra część.
Sprawdź, jak zwalczyć cellulit - http://zwyciezyc-cellulit.pl/cwiczenia-n...osladkach/
Świetna pozycja. Ostatnio miałem okazję przeczytać. Warto
PORÓWNAJ CENY OKIEN u kilku sprzedawców z twojego miasta = http://twoje-okna.com

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości