Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
31.25%
10 31.25%
Pewnie kupię
15.63%
5 15.63%
Może się skuszę
12.50%
4 12.50%
Raczej nie
28.13%
9 28.13%
Kijem tego nie tknę!
12.50%
4 12.50%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [Eiji Mikage, Tetsuo] Utsuro no Hako to Zero no Maria
[Obrazek: 121155l.jpg]

Autor: Eiji Mikage, ilustracje: Tetsuo (415)
Gatunek: Akcja, Tajemnica, Dramat, Horror, Romans, Szkoła, Supernatural, Psychologiczny, Thriller
Liczba tomów: 7
Alternatywna nazwa: The Empty Box and the Zeroth Maria, Hakomari
Oryginalny wydawca: Dengeki Bunko
Krótki opis: po angielsku na MAL -> link

Coś od siebie: Jest to dość dobrze oceniana novelka, która cieszy się dużą popularnością w Japonii. Czytałem ją częściowo po angielsku i jestem nią bardzo zainteresowany. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie myśl o wydaniu jej.
Miałam ją zacząć czytać i też byłabym bardzo zainteresowana jej polskim wydaniem. Duży uśmiech
Martwi mnie nie tyle to, że jest niezakończona, co fakt, że wydawana jest od 2009 roku. Z prostych wyliczeń wynika, że jeden tom przypada na jeden rok. To trochę wolno, jak na japońskie standardy. Sześć tomów to przy dwumiesięcznym trybie wydawania jeden rok. Doświadczenie podpowiada, że nastąpiłby znaczny spadek zainteresowania czytelników, w momencie gdyby na kolejny tom mieli czekać tak długo.
7 tom na wyjść 10 czerwca.
Sorry za post pod postem,ale ten 7 tom był ostatni, czyli seria jest zakończona.
Byłoby fajne gdyby nie było takie długie. Mangowe horrory mają to do siebie (przynajmniej większość), że już 3 tom jest gorszych od dwóch poprzednich, a o każdym kolejnym nie wspomnę. Raczej na nie.
(25-06-2015, 01:36 PM)Viva napisał(a): Byłoby fajne gdyby nie było takie długie. Mangowe horrory mają to do siebie (przynajmniej większość), że już 3 tom jest gorszych od dwóch poprzednich, a o każdym kolejnym nie wspomnę. Raczej na nie.

Tyle, że to nie jest manga, tylko Light Novel.

Trzeba w końcu zajrzeć do niej i zobaczyć, czy jest taka dobra, jak ludzie mówią.
Seria nie jest długa (patrząc na to, co wyprawiają niektórzy autorzy czy też wydawnictwa, ciągnąć tytuł w nieskończoność). To niewątpliwy plus, bo w trybie dwumiesięcznym można byłoby to wydać w rok z małym hakiem. A to już obiecująca perspektywa. Pytanie tylko, czy to się da czytać...
Kusząca propozycja Duży uśmiech
Temat do zamknięcia, Waneko będzie wydawać.
Przerzucam na pierwszą stronę by ktoś to zamknął.
Kupiłem już dawno i powiem jedno - na pewno nie żałuje - historia wciągnęła mnie tak że się prawie utopiłem XD
Z całego serca polecam ^_^
O matko  Bleh! zapomniałem że Waneko wydało a to jest Kotori! NIE KUPOWAĆ brać z biblioteki!
Cóż szkoda,
Pytanko moglibyście odkupić od Studia JG licencje na LN Toradory? Bo oni chyba nie mają zamiaru tego wydać (-_-)
Na mangę też spróbujcie bo też mają "problemy" z wydaniem 8 tomu   (Jak ja ich nienawidzę, 2 lata 2 LATA! i NIC  Zły )

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości