Ankieta: Czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
33.33%
7 33.33%
Pewnie kupię
23.81%
5 23.81%
Może się skuszę
9.52%
2 9.52%
Raczej nie
9.52%
2 9.52%
Kijem tego nie tknę!
23.81%
5 23.81%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Masara Minase] Unbalance na Netsu
[Obrazek: 1.jpg]
ilość tomów: 1
wydawca: Tokuma Shoten
rok wydania: 2007

Opis: Ryuu Kagaya jest zaintrygowany szkolnym kolegą, Yoshito Naruse. Zachowanie Yoshito jest dla niego niezrozumiałe
i choć czuje, że nawiązali nić porozumienia, to cały czas ma wrażenie, że za działaniami nowego znajomego kryje się
coś więcej niż tylko brak otwartości. Wszystko zmienia się, gdy poznaje przyrodniego brata Yoshito. Spotkanie zmienia się
dla niego w koszmar i...

szczerze powiem, że do tej pory nie rozumiem wyboru, jakiego dokonał Ryuu.
Ja tam w ogóle tej mangi nie rozumiem XD

Nie wiem, może jakbym miał spory nadmiar gotówki, bo właśnie przez to, że jest taka porąbana, manga ta wyróżnia się na tle reszty jednotomówek tej pani. I ciągle twierdzę, że dla zaoszczędzenia czasu autorka zrobiła sobie stemple z twarzami bohaterów i wykorzystuje we wszystkich swoich mangach XD
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
(04-08-2014, 06:59 PM)Vobyss napisał(a): I ciągle twierdzę, że dla zaoszczędzenia czasu autorka zrobiła sobie stemple z twarzami bohaterów i wykorzystuje we wszystkich swoich mangach XD

Buhaha! :D Ona ogólnie to sobie zrobiła zarys planu prowadzenia fabuły i używa wszędzie tego samego schematu. >.>

Mogłabym wypowiedzieć się przy jakiejkolwiek tomówce Minase, ale skoro już tu jestem... xD
Nuda. Jej wszystkie mangi są na jedno kopyto. Po przeczytaniu kilku tytułów, osiąga się poziom mastera i dalej już wystarczy tylko rzut oka na okładkę, by wiedzieć nie tylko kto z kim będzie, ale też jak to się potoczy, jakie dramaty po drodze napotkają bohaterowie, i jaki będzie koniec. -.- Chyba tak monotematycznych autorek jak ta pani nie ma wielu. Ale dalej wypuszcza nowości, więc jak widać popyt na odgrzewane kotlety jest. xD
(04-08-2014, 06:59 PM)Vobyss napisał(a): I ciągle twierdzę, że dla zaoszczędzenia czasu autorka zrobiła sobie stemple z twarzami bohaterów i wykorzystuje we wszystkich swoich mangach XD
Hahaha, też odnoszę takie wrażenie Duży uśmiech Jednego chłopa nie odróżnisz od drugiego.
Zaczęłam to czytać dawno temu, ale nigdy nie skończyłam. Nudne jak cholera.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
w sumie opis jest ciekawy i manga ma tylko 1 tom, kupiłabym Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
I znowu wezmę w ciemno
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości