100% Perfect Girl [Wann]
Tytuł: 100% Perfect Girl
Autor: Wann
Wydawca: eComix
Gatunek: akcja, dramat, romans
Ilość tomów: 11
Status: zakończona

Jay Jin jest zwykłą dziewczyną zakochaną w malarstwie, natomiast książe J. Maxa wyróżnia z tłumu nie tylko pochodzenie ale i atrakcyjny wygląd. Oczywiście tych dwoje nie ma ze sobą nic wspólnego… Do czasu przypadkowego spotkania w hotelu. Początkowo niewinne spotkania zamieniają się w miłość, która będzie borykać się z nieustannymi przeszkodami i bolesnymi próbami. [źródło: www.tanuki.pl]

Jestem absolutnie zakochana w tym tytule. Po pierwsze: każda postać ma tu swój indywidualny wygląd, co jest raczej rzadkością. Po drugie: natężenie przystojniaków jest takie, że praktycznie przy każdej kolejnej stronie można się do woli ślinić. Po trzecie: główna bohaterka nie jest słodko pierdzącą panienką, która nie ma własnego zdania. Po czwarte: oczy... zamknięte, przymrużone, otwarte. Całe stada oczu, które ubóstwiam. Po piąte: uwielbiam romanse z akcją.

Ooo, nie znam tego... Muszę gdzieś znaleźć, akurat coś mnie naszło ostatnio na shouje.
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Wygląda zacnie, kiedyś już natknęłam się na ten tytuł i nawet zaczęłam go czytać. Nie pamiętam już jednak, dlaczego przestałam.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Fajny tytuł z prześliczną kreską. Wprawdzie przy dalszych częściach zrobiło się dość przewidywalnie, ale mimo wszystko lektura bardzo przyjemna. No i cała masa przystojnych panów na czele z boskim księciem *blush* Ta manhwa zachęciła mnie do sięgnięcia po "Talking About..." tej samej autorki, też bardzo fajne.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości