Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
79.49%
31 79.49%
Pewnie kupię.
15.38%
6 15.38%
Może się skuszę.
2.56%
1 2.56%
Raczej nie.
0%
0 0%
Kijem tego nie tknę!
2.56%
1 2.56%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YONEDA Kou] Soredemo, Yasashii Koi o Suru
[Obrazek: tumblr_n36tw0QSnX1shknmho2_400.jpg]
Obrazek stąd.

Gatunek: yaoi, dramat, romans
Autor: Yoneda Kou
Liczba tomów: 1
Alternatywna nazwa: Soredemo, Yasashii Koi wo Suru
Oryginalny wydawca: Taiyo Tosho
Status: zakończony
Opis: Spin-off do Labiryntu z Deguchim i Onodą w rolach głównych.
Moja opinia: Serio, to jest Yoneda Kou. Wystarczająca rekomendacja. Ponadto manga wyszła w formie tomiku, więc jakaś szansa wydania jest.
Dokładnie tak, to zbiór spin - offów / doujinów do Doushitemo furetakunai. Bardzo dobrych spin - offów zresztą, poziomem wypada bardzo podobnie do samego Labiryntu, chociaż moim zdaniem jest troszkę cięższe. Brałabym, choćbym miała wydać ostatnie pieniądze.
EDIT: Te spin - offy oczywiście tworzą ciąg, to nie tak, że każdy jest z innej paki. W sumie jest to całość.
Mnie jakoś te doujiny do Labiryntu niespecjalne wciągnęły, więc nie wiem czy to bym kupiła. Chyba sobie je jeszcze raz poczytam i wtedy zdecyduję.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Kocham te spin-offy co najmniej w takim samym stopniu jak sam Labirynt.
Brałbym, Jezu, tak bardzo bym brał. Tylko słyszałem, że podobno jest straszny problem z licencją na doujiny D:
(02-05-2014, 10:08 PM)Vobyss napisał(a): Tylko słyszałem, że podobno jest straszny problem z licencją na doujiny D:

Ale to zostało ostatnio wydane w Japonii w postaci normalnego tomiku, jako manga, nie tylko jako pojedyncze doujiny. Poza tym to jednak doujin samej autorki do jej mangi, więc może nie byłoby z tym aż takiego problemu.
To w końcu moja ulubiona autorka BL, więc jak najbardziej na tak.

Do istniejących dj autorka dorysowała/dopisała nowe rozdziały, w sam raz na wydanie tomiku. Ukazał się on w Japonii 1 kwietnia.
Zawartość (informacje z bloga autorki):
"Soredemo Yasashii Koi wo Suru"
"after 9 hours" dj
"after 10 hours" dj
"World with Color" dj
"World with Color2 " dj
"Yasashii Uso wa Minoranai"(CRAFT vol.58)
Bonus
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Fajnie jakby wyszło,ale muszę powiedzieć,że moim zdaniem to jest odrobinkę lepsze niż Labirynt Uczuć
Nie przepadam za kreską Yonedy Kou i jej historiami (moim zdaniem, autorka albo nieźle przynudza, albo "jedzie po bandzie" tworząc postać kompletnie zeschizowaną, jak w przypadku Saezuru). Jedyną mangą jej autorstwa, którą nabędę, będzie Saezuru Tori Wa Habatakanai ponieważ muszę przeczytać to kuriozum po polsku.
Dzisiaj dorwałam się do tego i jestem zachwycona. No, zresztą to Yoneda Kou, więc jakoś szczególnie mnie to nie zdziwiło XD.
To, co mi się najbardziej spodobało, to to, że historia spod znaku "znajomi głównych bohaterów (odnoszę się tu do Shimy i Togawy) oczywiście, też muszą być w związku z facetem, mimo, że nie są homo". W tym wydaniu zejście się Onody i Deguchiego było zupełnie narturalne i urocze ^^. Oczywiście samych bohaterów też od razu polubiłam Duży uśmiech. Liczę, że skoro Labirynt już mamy, to Kotori jednak pokusi się o wydanie i tego spin-offu. Obiecuję, że kupię, choćbym miała wydać ostatnie grosze z moich oszczędności Język.
Trzymamy za słowo Oczko
(25-09-2014, 03:55 PM)Lau napisał(a): Trzymamy za słowo ;)

Czy mi się zdaje czy ogłosiliście, że jedna z zapowiedzianych mang będzie kontynuacją już wydanej? :D
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
(26-09-2014, 01:47 PM)Vobyss napisał(a):
(25-09-2014, 03:55 PM)Lau napisał(a): Trzymamy za słowo Oczko

Czy mi się zdaje czy ogłosiliście, że jedna z zapowiedzianych mang będzie kontynuacją już wydanej? Duży uśmiech

Czyli to nie tylko ja mam przeczucie, że te grosze będę musiała już teraz wygrzebywać XD.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości