Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Biorę w ciemno!
41.03%
16 41.03%
pewnie kupię
17.95%
7 17.95%
może kupię
17.95%
7 17.95%
raczej nie
17.95%
7 17.95%
Kijem tego nie ruszę!
5.13%
2 5.13%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Madarame Hiro] Kawaii Akuma
[Obrazek: 5246.jpg?a]

tytuł: Kawaii Akuma
autor: Madarame Hiro
wydawca: Gentosha
ilość tomów: 1
rok wydania: 2008

opis: Akiyoshi Tooru jest idealnym uczniem, zaangażowanym w życie szkoły. Zawsze był nazywany "słodkim" i "ślicznym", przez co już jako młody chłopak nabawił się kompleksu niższości. Jednak w szkole pojawia się Naruse Fuuta, chłopiec o bardzo rzadkiej i kobiecej urodzie (co bezczelnie wykorzystuje). Dzięki swojej słodkości od razu staje się popularny, odciągając uwagę od Akiyoshiego, a uczniowie liceum prześcigają się w spełnianiu jego zachcianek. Pewnego dnia Fuuta składa Tooru niemoralną propozycję. Gdy ten odmawia, Naruse przechodzi gwałtowną przemianę ze słodkiego chłopca w agresywnego napastnika. Teraz, znając prawdziwy charakter Fuuty, Akiyoshi obsesyjnie zaczyna go unikać. Jednak chłopak nie daje za wygraną i zaczyna pościg za nowym obiektem swoich zainteresowań.

(opis zaczerpnięty ze strony "Lubimy czytać":
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/171779/kawaii-akuma)

moja opinia: osobiście bardzo lubię historie tej autorki. Niektórzy zarzucają jej nieporządną kreskę czy zbytnie pójście w dramat, ale dla mnie i graficznie i fabularnie jest ok.
Duże Tak! uwielbiam demonicznego Naruse Uśmiech mi osobiście kreska nie przeszkadza i lubię autorkę Uśmiech
Wszystko z serii ^^
O nie, to jest takie słabe że szkoda nawet pieniędzy. No i nie lubię stylu tej pani.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Lubię Madarame Hiro, ale ten blondwłosy tak działa mi na nerwy, że niestety jestem na "nie".
Kupię, mimo, że nie przepadam za mniej więcej połową akcji mangi xD (i Akiyoshi strasznie działa mi na nerwy) Po prostu chcę poczytać o tym małym, słodkim szatanie Naruse na papierze, o!
Co do kreski, to ma zadziwiającą umiejętność oscylowania między cudowną a okropną. Tak czy inaczej, bardzo chętnie bym kupił :3
Uwielbiam tą autorkę więc kupię w ciemno wszystko co od niej wydacie Uśmiech
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Kupiłabym. Podobała mi się manga. Niektóre momenty były na prawdę zabawne, a Fuu-chan czasami wyglądał na prawdę ślicznie.
Jestem na tak. Kreska może nie powala, ale historia mangi jest świetna :3
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości