Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
51.72%
45 51.72%
Pewnie kupię.
21.84%
19 21.84%
Może się skuszę.
12.64%
11 12.64%
Raczej nie.
12.64%
11 12.64%
Kijem tego nie tknę!
1.15%
1 1.15%
Razem 87 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[JUNKO] Recipe no Oujisama
[Obrazek: cover.jpg?1378186208]

Autor:Junko
Tytuł:Recipe no Oujisama
Inny tytuł:Prince of Recipe
Wydawca:Libre Shuppan
Ilość tomów:1
Gatunek:komedia, romans, yaoi
Opis:Uczeń kulinarnej szkoły, Sakai, marzy o otwarciu własnej restauracji i o tym, aby jego dania rozgrzewały serca ludzi (tak jak dania jego dziadka). Niestety droga do szkoły jest dla niego bardzo uciążliwa, zajmuje 3 godziny. Nie stać go na wynajem mieszkania bliżej szkoły. Z opresji ratuje go kolega, który opowiedział mu o mieszkaniu, które nie dość, że nie jest drogie, to jest blisko szkoły! Jednak coś się za tym kryje...

Co tu dużo pisać. Wszystkie mangi Junko są świetne. Ta jest moją ulubioną i bardzo bym chciała mieć ją na półceUśmiech
całkiem słodkie ^^
Junko ZAWSZE.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Juko ma bardzo ciekawe mangi.Fajnie jakby się pojawiła jej manga u nas.
Khem, more than DECADE formation and 3 volumes of manga work in progress? Unfortunately for me, I hate eternity-hiatusowych or forever-the-making.
Latest free braindumps dump and CISCO practice questions. good luck
Faris - Hę? Manga już dawno zakończona, jednotomowa, zaczęto ją gdzieś z rok-dwa temu.
Wszystko co od Junko biorę w ilościach hurtowych. Kreska jest śliczna, do tego historie zwykle dość lekkie i przyjemne.
Już czytałam ale zdecydowanie bym kupiła <3
Czemu u nas jeszcze tego nie ma ja się pytam?
cztery razy tak! XD uwielbiam junko ale tą mangę kocham najbardziej xd
Od Junko wezmę wszystko, choć nie jest to tytuł, który jakoś bardzo mnie powalił, ale jeśli chodzi o Junko wydawnictwo może liczyć na moje wsparcie ^^
To było... słodkie! Niby cukier szkodzi, ale tę mangę mogłabym czytać, czytać i czytać... a humor poprawiałby mi się z każdym kolejnym razem. Cieszę się, że poznałam ten tytuł i chętnie postawiłabym go na półce, sięgając dla poprawy nastroju... i nie tylko.^^
Dla mnie historia na jeden raz. Niby słodka, ale nie porwała mnie na tyle, bym do niej wróciła po raz drugi. No i trochę szkoda, że nie było więcej o tej drugiej parze :\ Raczej bym nie kupiła.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Czyli zamykamy temat.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości