Asucon Katowice 2013
Witam!

Konwent jeszcze trwa, jednak ja nie będę mogła jutro na nim się pojawić, więc pisze to już dzisiaj. Chciałam bardzo podziękować Wydawnictwu za przemiłą rozmowę! Duży uśmiech
I przeprosić Shao, że wyszłam na psychofanke! XD

Spotkanie z Wami było głównym powodem mojego przybycia na ten konwent dlatego cieszę się jak dziecko z cukierka, że udało mi się trochę pozawracać Wam dupę. Oczko

PS: Pochwaliłam się mojej rodzicielce zakupioną na waszym stoisku przypinką.
http://mangastore.pl/przypinka-wez-sie-z...jTEB8bwnNE
A rodzicielka pochwaliła ten zakup...
Nie mam sumienia jej uświadamiać. Oczko
Dziękuję za świetnie spędzony weekend i cudowną atmosferę Uśmiech Beatko, Shao, Kaamos, Anix - jesteście niesamowite i mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na kolejnym konwencie :3 Celowo nie wspominam Eo, bo mam ją na co dzień i (chyba) nie muszę jej przypominać, że jest zajebistą siostrą xD W drodze powrotnej z Katowic zapoznałam się z "Zakochanym tyranem" i cytując Beatę: "zrobił dobrze w majtkach", więc coś czuję, że fascynacja yaoicami zaczyna powoli wracać.... Nie wiem, czy to dobrze, czy źle xD
[Obrazek: of16_tumblr_inline_mfp1k0C2XE1qitdpk.gif]
A właśnie!
Był ktoś na tym panelu Kotori o 23:00?
Bo nie mogłam być tak długo, a ciekawi mnie okrutnie co tam się działo. Cwaniak
Dziękuję kochani ^.^

Laed, na panelu Kotori było bardzo miło i zabawnie. Padały dwuznaczne pytania i dwuznaczne odpowiedzi. Była dyskusja o seksie w literaturze, o parodiach i patosie, o początkach pisarstwa na blogach, itp. Ogólnie panel był przeuroczy i cieszę się, że mogłam na nim być... i że przyszło tak wiele osób <3

Lucy, fascynacja yaoicami to zawsze coś dobrego xD
[Obrazek: 2942a2p.jpg]
Kaamos, dziękuję za relacje!

Buuu, takie fajne rzeczy się działy a mnie tam nie było. Smutny
Ale za rok to już muszę się na Waszym panelu pojawić! O ile oczywiście taki będzie. Wywracanie oczami
W biegu, między pracą a pracą, chciałabym serdecznie wszystkim podziękować. Organizatorom, za mega zajebisty konwent i fanom, za odwiedziny i gejowskie rozmowy. Wracam do pracy Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości