LOVE 4
Yaaaay, strasznie się ciesze, że będziecie na tym konwencie! Znów będzie okazja, żeby z Wami pogadać Zawstydzony Tyle czekania, od BAKA, tyle czekania...O matko
Mam nadzieję, że i tym razem Wasz panel będzie ciekawy i wspomnicie o tłumaczeniach Tomusia Serce
Tylko... tylko... Czemu pierwsze piętro? D: Akurat wczoraj przez przypadek skręciłam/zwichnęłam sobie kostkę, więc (w co radzę nie wątpić ;D) jak juuuuuuż się do Was doczołgam o kulach (chociaż to zależy... *Kostko zdrowiej!*), to będzie normalnie taki wyszczerz Szczerbol , a jak jakimś cudem zejdę na dół xD ... Cóż, dla yaoi zrobię chyba wszystko Duży uśmiech
PS Może Sasanka mnie pamięta... Jak byłam na BACE i akurat moja koleżanka mnie odciągała, bo się już niecierpliwiła, to wykrzyknęłam głośno: BIORĘ WSZYSTKO! Szczęśliwy A tym razem, pewnie uzupełnię, to czego nie mam (czyli większość O matko)
No, do zobaczyska ludzie! Serce
Pamięta XD
No to i tym razem zapraszamy serdecznie Duży uśmiech pojedynczo i w ilościach hurtowych Duży uśmiech
A mam jeszcze pytanie Szczęśliwy, od której, do której macie panel? Bo coś patrzę i nie widzę za bardzo Podejrzany Chyba, że znowu coś pominęłam O matko
(03-03-2013, 09:03 PM)luluu napisał(a): A mam jeszcze pytanie Szczęśliwy, od której, do której macie panel? Bo coś patrzę i nie widzę za bardzo Podejrzany Chyba, że znowu coś pominęłam O matko

Nie mamy panelu na LOVIE ale zapraszamy do naszego stoiska Uśmiech Pogadamy, odpowiemy na pytania Uśmiech
(03-03-2013, 09:45 PM)Beata napisał(a):
(03-03-2013, 09:03 PM)luluu napisał(a): A mam jeszcze pytanie Szczęśliwy, od której, do której macie panel? Bo coś patrzę i nie widzę za bardzo Podejrzany Chyba, że znowu coś pominęłam O matko

Nie mamy panelu na LOVIE ale zapraszamy do naszego stoiska Uśmiech Pogadamy, odpowiemy na pytania Uśmiech

Oi, oi Niezdecydowany Szkoda troszkę, ale cóż, w takim razie będę przez większość czasu stać przy Waszym stoisku Duży uśmiech O ile się dopcham, bo na Bace było momentami ciężko Szczęśliwy Nie mogę się doczekać spotkania z Wami! Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości