Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
41.67%
20 41.67%
Pewnie kupię.
18.75%
9 18.75%
Może się skuszę.
14.58%
7 14.58%
Raczej nie.
14.58%
7 14.58%
Kijem tego nie tknę!
10.42%
5 10.42%
Razem 48 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MIYAMOTO Kano] Nemureru Tsuki
[Obrazek: 2mw9vzs.png]

Autor: Miyamoto Kano
Status: Skończony
Ilość tomów: 2
Alternatywne tytuły: Sleeping Moon, 眠れる月
Gatunki/wyróżniki: Yaoi, Dramat, Zagadki/tajemnice, Romans
Oryginalny wydawca: Tokuma Shoten
Skrót: Dręczony niepokojem i mający dziwne sny Akihiko po siedemnastu latach powraca w rodzinne strony. Zatrzymuje się w domu ciotki, który wybudowali jego przodkowie. Spotyka tu dawno niewidzianego młodszego kuzyna Rena, a także jego chorowitą siostrę bliźniaczkę Eri. Mężczyzna nie czuje się dobrze w starej rodowej siedzibie; sny nabierają intensywności, a kuzynostwo przyprawia go o ciarki na plecach. Mimo to postanawia zostać i wyjaśnić przyczynę złego samopoczucia, którą według rodzinnych przekazów jest klątwa, dotykająca tylko męskich potomków. Ostatnimi są właśnie on i Ren i póki co, wszystko wskazuje na to, że obaj nie dożyją kolejnych urodzin.
Fragment z recenzji mojego autorstwa (Tanuki).

Jedna z najlepszych mang yaoi, jakie czytałam i jedna z ulubionych w ogóle. Fajni bohaterowie, znakomicie budowane napięcie i intrygująca fabuła. No i rzecz bardzo ładna wizualnie. Marzę, żeby mieć to na półce!
czytałam i bardzo mi się podobało więc jestem jak najbardziej na Tak! ogólnie wszystkie mangi od tej pani są świetne spłakałam się chyba na połowie z nich zwłaszcza na pierwszym opowiadaniu Kare no Niwa ni Saku Hana...no i Rules ahhh
Serce
Opis zdecydowanie zachęcił mnie do zapoznania się z tym tytułem Uśmiech Kupiłabym.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
jestem na tak ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Jestem jak najbardziej za! Tej konkretnej mangi autorstwa Miyamoto Kano nie czytałam, ale w ciemno kupię wszystkie mangi jej autorstwa! To moja ulubiona autorka w tym gatunku, marzę, żeby w Polsce którakolwiek z jej mang została wydana.
Tak, tak Uśmiech Wielkie tak
Ładny rysunek, klątwa, nie za długi, facet w kimonku na okładce - jasne, że TAK! Uśmiech
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Dobrze poprowadzona historia i na szczęście nie została przesłodzona. Śliczna kreska działa tym bardziej na plus Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Jestem na tak! Akurat tej mangi nie czytałam, ale kilka innych autorki owszem i każdą z wielką chęcią widziałabym na swojej półeczce ^^
[Obrazek: zf2f.png]
Moje marzenie - zobaczyć mangi Kano po polsku :3
Temat do zamknięcia.
Czyżby od czterech lat nikt nie robił tu porządków?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości