Odpowiedz 
Wróć do nas, Ai
Beata Offline
Szefowa

Liczba postów: 332
Wróć do nas, Ai
Jeśli gdzieś wynoracie w sieci, znajdziecie w prasie, wygrzebiecie w śmietniku jakąś, nawet malutką informację o powrocie Ai do rysowania, to tu jest miejsce na takiego niusa.
Dla dobrego samopoczucia szefowej możecie nawet kłamać... ja i tak czekam na cud.
20-09-2012 01:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kitsune Offline
Wiedźma

Liczba postów: 35
RE: Wróć do nas, Ai
Od czasu do czasu pojawiają się na twitterze Cookie (magazyn na łamach którego wychodziła Nana) odpowiedzi dla fanów, którzy pytają o powrót Nany. Zdarzają się nawet takie wpisy po angielsku, niestety przekaz jest ciągle taki sam - czyli "przepraszamy, jak czegoś się dowiemy to damy znać". Ostatnio brzmiało to tak: Thank you for your message from Italy! We’re very sorry, but we cannot say anything about that now. We promise that we will announce every single information about NANA(‘s re-start) on Cookie and here or our official website. Please wait for a while. Sorry again.
Cóż, przynajmniej nie zaprzeczają, ale znając Japończyków to może być równie dobrze po prostu unikanie kategorycznego powiedzenia "nie, nie będzie Nany". I weź tu człowieku dowiedz się czegokolwiek...
20-09-2012 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beata Offline
Szefowa

Matko, ja, jak jakiś narkoman, latam po internecie i szukam informacji. Jestem absolutnie Nanouzależniona. Pomijam fakt, że autorka skończyła w takim momencie, że deprechę miałam przez tydzień. Snułam się po chacie i ryczałam... ja, stare babsko.
21-09-2012 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
washuuchan Offline
Podlotek
**

Liczba postów: 55
To smutne, ale naprawdę nic nie wskazuje na to by ona w najbliższym czasie wróciła do rysowania, a po takich przerwach mangaczki rzadko wracają. Najczęściej się gdzieś ślubują i zajmuja rodzina jak na porządne japonki przystało...ale juz z samego względu na charakter jej manga, Ai Yazawa nie wydawała sie byc taką "porzadną" japonką...

http://tentacledshuu.deviantart.com/ (´▽`)ノ♪
27-10-2012 10:22 AM
Kitsune Offline
Wiedźma

A we mnie wciąż jest iskierka nadziei, że Nana doczeka się kontynuacji. Uznaję, że brak oficjalnych wieści ze strony magazynu, w którym rozdziały Nany się ukazywały, to mimo wszystko dobra wiadomość. Wiem, że Japończycy nie lubią mówić niczego wprost, ale gdyby nie było szans na ciąg dalszy, to by nie pisali fanom "prosimy o cierpliwość", nie? Bo o samej Yazawie nie wiem kompletnie nic od czasów wyjścia ze szpitala. Nie wiem co się stało i jakie to poniosło konsekwencje, ale życzę jej dużo zdrowia.
11-01-2013 11:08 PM
Kitsune Offline
Wiedźma

Nowe wieści o Yazawie - iskierka nadziei na powrót do rysowania Nany ciut urosła...
http://www.animenewsnetwork.com/news/201...om-chapter
26-01-2013 01:22 PM
Sally Czarownica Online
Podlotek
**

Liczba postów: 115
Trochę późno się odzywam, ale czy ktoś ma jakieś informacje na temat powrotu Ai Yazawy do pracy? Wiadomo coś, czy wróci do "Nany"?
04-06-2014 11:33 PM
Beata Offline
Szefowa

Wieść gminna niesie, że Ai Yazawa pracuje nad 22 tomem Nany. Kto się cieszy?
16-03-2015 04:42 PM
masza Offline
Podniebny jastrząb

Liczba postów: 431
Jejku jej, przecież dziś nie jest 1 kwietnia.
Skąd takie budzące nadzieję niusy pochodzą?

[Obrazek: sy4ef9.jpg]
18-03-2015 07:12 PM
Reira20 Offline
Świeżo opierzony
*

Liczba postów: 2
Czy można wiedzieć skąd takie wiadomości ? Uśmiech To dla mnie zbyt piękne.. ;o
19-03-2015 08:23 PM
Sally Czarownica Online
Podlotek
**

Liczba postów: 115
Matko, także chcę wiedzieć skąd ta informacja! Zaraz serducho mi wyskoczy! Czekałam na tę chwilę. Jednak nadzieja umiera ostatnia Uśmiech
19-03-2015 08:41 PM
Reira20 Offline
Świeżo opierzony
*

Liczba postów: 2
Widzę,że odpowiedzi nie zobaczymy-co mnie bardzo smuci :<
23-03-2015 10:39 PM
Beata Offline
Szefowa

Ja dowiedziałam się o tym z Aska Waneko, więc męczcie ich, męczcie.
24-03-2015 12:19 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości