Japanicon - 13-14.10.2012 Poznań
Ojtam ojtam (a opisik bardzo życiowy) xD I chyba raczej jak dorodna klacz xD
Moooże się pojawię... bo skoro jestem w Poznaniu akurat 13.10 i będę miała jakieś pół dnia czasu... To byłby mój pierwszy konwent. xd No ale mnie też nikt nie pozna, bo "staram się nie rzucać w oczy", haha.
No przyznawać się moje drogie / drodzy kto będzie na Japaniconie.
A jak się ktoś przyzna i przy stoisku ujawni to będzie niespodzianka Duży uśmiech
(24-09-2012, 09:01 AM)Sasanka napisał(a): No przyznawać się moje drogie / drodzy kto będzie na Japaniconie.

Ja tylko potwierdzam, że będę na 110% ;D

(24-09-2012, 09:01 AM)Sasanka napisał(a): A jak się ktoś przyzna i przy stoisku ujawni to będzie niespodzianka Duży uśmiech

Ale to tak na hasło i odzew działa?
Najpiękniejsze uke są na Placu Pigalle. Wszystkie seme lubię je jesienią.
<przepraszam już sobie idę Język>
Może właśnie hasło wymyślić? Mags ma dobry pomysł Duży uśmiech

Moja propozycja: Zostań gejem. Im zawsze stoi.
(24-09-2012, 10:25 AM)Lau napisał(a): Moja propozycja: Zostań gejem. Im zawsze stoi.

To by się nadawało na transparent ;d

~A, no i już wiem, że na pewno się pojawię.
(24-09-2012, 04:42 PM)Anel napisał(a):
(24-09-2012, 10:25 AM)Lau napisał(a): Moja propozycja: Zostań gejem. Im zawsze stoi.

Żeby nie było, że sobie przywłaszczam, czy coś. Tekst nie jest mój. Ja go tylko kocham i hołubię. Stąd hasło.

I na to hasło przed oczami stanął mi (nomen omen) Brian z QaF XD
DLACZEGO wszystkie konwenty są ZAWSZE przed moją wypłatą? ;__;
ten jest akurat po mojej wie cnie jest żle Duży uśmiech
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Zazdroszczę xD Po mojej wypłacie konwenty są w miastach, gdzie nie mam mety xD I to też jest ból .__.
(24-09-2012, 04:55 PM)Lau napisał(a):
(24-09-2012, 04:42 PM)Anel napisał(a):

Żeby nie było, że sobie przywłaszczam, czy coś. Tekst nie jest mój. Ja go tylko kocham i hołubię. Stąd hasło.

Bo to moje hasełko ...

Odnosiło się do Shao-ronowej miłości Hoshi no Yakata - Bo co by im tam nie robili, to zawsze stał niczym mocarny dąb na gór szczycie XD

A hasło dobra sparaw, tylko prosciej będzie jak podejdziecie i powiecie, że z forum Kotori jesteście...

Aczkolwiek Uke na placu Pigal mnie zabiło Cyklop
(24-09-2012, 10:50 PM)Sasanka napisał(a): Aczkolwiek Uke na placu Pigal mnie zabiło Cyklop

Jestem mordercą XD
Eo, jeśli trafi sie wrocek to chyba jeszcze jedną jakoś zmieszcze - ale materacyk sie przyda i to taki ktorego koty nie podrapią ;x
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
I ja będę. Nawet na naszym stoisku Język
kto przyjdzie mnie przytulić Duży uśmiech?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości