Nejiro 2012
Tak, tak - będziemy na Nejiro w Lublinie. Łamaliśmy się długo, ale czego nie robi się dla Eo.

Do zobaczenia w sobotę, 1 września.
YAAAAAY! *_____________________* TO JEST FANTASTYCZNE! <3 Kurczę, szkoda, że Nejiro tak późno, bo własnie ominął was Carnaval Sztukmistrzów :c Ach ci piękni, lśniący w słońcu kuglarze... <3
Niemniej jednak jestem szczęśliwa ^___^ I jeśli nie boicie się zwierzyńca (4 psy, 4 koty [+/- kilka bo jedna z kotek w ciąży] xD), zapraszam do mnie Duży uśmiech
(07-08-2012, 02:43 PM)Eo Nagisa napisał(a): Niemniej jednak jestem szczęśliwa ^___^ I jeśli nie boicie się zwierzyńca (4 psy, 4 koty [+/- kilka bo jedna z kotek w ciąży] xD), zapraszam do mnie Duży uśmiech

A dzięki, dzięki. Chętnie skorzystamy. Ja biorę psy, sierściuchy przygarnia Marcin Uśmiech Wyjeżdżamy w piątek po południu, więc pewnie będziemy w środku nocy Uśmiech
taaak daleeeko....
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Wcale nie daleko :C Jeszcze Polska choć internet to nam chyba gołębie przynoszą xD
walczę ze sobą, w sumie pojechałabym... ;x

Może to i daleko, ale czymże jest taka odległość wobec nieskończoności wszechświata? ;x
ale zasuszać sie w pociągu będę sama no Język
zobaczymy :3

W związku z odwołaniem Nejiro 2012, siłą rzeczy, nie pojawimy się w Lublinie.
Odwołali? O.o
O masakra...

To chyba 12 konwent w tym roku, nie? Czy coś takiego. Jestem zrozpaczona, ale ten 2012 od paru lat był zapowiadany jako dość pechowy rocznik ;__;
on akurat jest pechowy - to potwierdzam ;x
cały czas coś sie pierdzieli :/

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości