Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
14.81%
4 14.81%
Pewnie kupię.
3.70%
1 3.70%
Może się skuszę.
3.70%
1 3.70%
Raczej nie.
48.15%
13 48.15%
Kijem tego nie tknę!
29.63%
8 29.63%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[SUENOBU Keiko] Vitamin
[Obrazek: 1577.jpg]
Tytuł alternatywny: ビタミン
Gatunek: Dramat, shoujo
Autor: Keiko Suenobu
Liczba tomów: 1
Oryginalny wydawca: Kodansha
Status: zakończona
Opis: Sawaka Yarimizu jest normalną dziewczyną - ma chłopaka, wierne przyjaciółki itp. Pewnego dnia całe jej życie zmienia się nie do poznania. Przez jedną scenę z jej udziałem zauważoną przez jej znajomego z klasy zmienia się jej całe życie. Z lubianej dziewczyny staję się pośmiewiskiem całej klasy. Wszystko to źle działa na jej psychikę.
Ciekawy tytuł, chociaż główna bohaterka na początku zdecydowanie zbyt naiwna. Na pewno warto się z tym tytułem zapoznać.
Bardzo fajna manga, czytałam ją kiedyś.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Jestem na tak Duży uśmiech Opis fajny więc czemu nie? ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
O borze, mój borze, szumiasty i lisciasty.... dla mnie ta manga to niezły mindfack, bo pokazuje problem baaardzo dosadnie, ale z chęcią bym kupiła. Przyda się czasem takie brutalne zderzenie ze światem.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Ta autorka lubuje się w klimatach szkolnego prześladowania. Vitamin, to pikuś przy kilkunastotomowym LIFE. Żyletki, próby samobójcze, krew, gwałt i inne takie. Brrr..., ale problem zarysowany rzeczywiście po mistrzowsku. Vitamin ma plus głównie w tym, że to tylko jednotomówka, więc nie wchodzi jeszcze tak bardzo do głowy, ale i tak pokazuje dość ciekawą historię. No, o ile prześladowanie nastolatki mieści się w tych kategoriach...
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Temat do zamknięcia, Waneko będzie wydawać.
Przerzucam na pierwszą stronę by ktoś to zamknął.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości