POLCON 2012
Polcon 2012 odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia 2012 roku we Wrocławiu.

Więcej na ten temat można poczytać na stronie organizatora [POLCON 2012]

Wydawnictwo Kotori również się tam pojawi. Właśnie na Polconie premierę będzie miała pierwsza wydana przez nas manga, KEEP OUT.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do naszego stoiska w budynku II.
Mua będzie ależ owszem Duży uśmiech
Nawet się przebieram - chyba, jak fundusz pozwoli no~~

ale będę Duży uśmiech!!
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Mam nadzieję, że uda mi się załatwić nocleg, bo nie chcę znów Polconu przegapić >>'
Także będę na jakieś 70% D:
No tak, Polcon... Oczywiście, kiedy jest jakaś wyjątkowo ciekawa atrakcja - w tym przypadku Kotori - to konwent AKURAT nie odbywa się w Lublinie! xD Cóż... Mam nadzieję, że jeśli za parę lat organizacją ponownie zajmie się Cytadela Syriusza, wpadniecie na dziki wschód z nową porcją mang ^ ^
Do Lublina? To Wam już tam drogi wybudowali? Uśmiech Matko, Lublin to dla mnie koniec świata, ale kto wie, kto wie... czego się nie robi dla ulubionych autorów.
Raz Polcon był w Lublinie i ludzie dojechali i wyjechali i nawet nie pobłądzili za bardzo w tej głuszy... xD No nic, pozostaje dalej mieć nadzieję ^^
A do Lublina jak najbardziej zapraszam! Mamy bardzo ładny zamek! I stół, na którym czart odbił swoją łapę! xD Jest co oglądać Duży uśmiech
Gdzieś przeczytałam, że ma być konwent we wrześniu w Gdańsku. Czemu nie Pomorze? Smutny Buuu
(05-08-2012, 07:05 PM)Marta napisał(a): Gdzieś przeczytałam, że ma być konwent we wrześniu w Gdańsku. Czemu nie Pomorze? Smutny Buuu

Konwent w Gdańsku?! :o Jakbyś wiedziała coś więcej, to daj znać!
A na Polcon bym chętnie pojechała, ale nie mam rodziny we Wrocławiu i pewnie nikt nie pozwoli mi z tego powodu jechać. T___T
(05-08-2012, 07:05 PM)Marta napisał(a): Gdzieś przeczytałam, że ma być konwent we wrześniu w Gdańsku. Czemu nie Pomorze? Smutny Buuu

Balticon w październiku.
Cholera Wrocław blisko.... z chęcią bym się zjawiła jeśli praca pozwoli :<
Rinelin przyjedż!!! Duży uśmiech

Lau... szczegóły proszę - moze bedzie pretekst by zwalić ci sie na chate Duży uśmiech <3
(nieee... przeciez to było bardzo subtelne i wcale nie nachalne....)

(05-08-2012, 10:38 PM)Shao-ron napisał(a): Rinelin przyjedż!!! Duży uśmiech

Lau... szczegóły proszę - moze bedzie pretekst by zwalić ci sie na chate Duży uśmiech <3
(nieee... przeciez to było bardzo subtelne i wcale nie nachalne....)
No tak. Już widzę minę mojego męża, który ma alergię na gości, których nie zna z facjaty Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
Już raz mu zapodałam mojego redaktora, do tej pory mam wypominki Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech
uhm. no to nie ;x Oczko

Shao z chęcią ale najpierw muszę swój grafik zobaczyć na drugą połowę miesiąca :<
(06-08-2012, 06:30 AM)Shao-ron napisał(a): uhm. no to nie ;x Oczko
No i focha strzeliłaDuży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości