Star Wars
Że też sama na to nie wpadłam...

I znowu skasowałam sobie niechcący cz. 5 i 6 T__________T
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Moje dzieciństwo <3 miałam fazę na Gwiezdne Wojny od podstawówki w sumie, moja mama żałowała, że zabrała mnie na Mroczne Widmo do kina XD
Uwielbiam starą trylogię, nową średnio toleruję (no, nie licząc Obi-wana z bródką <3). Muszę obejrzeć w końcu wersję blueray Oczko
Swego czasu miałam też sporą kolekcje książek i albumów nawet i nadal nie pogardzę dobrą, starwarsową koszulką XD
Ech, Han Solo <3
(04-06-2012, 11:43 PM)Mags napisał(a): Uwielbiam starą trylogię, nową średnio toleruję (no, nie licząc Obi-wana z bródką <3)

Mam dokładnie to samo Duży uśmiech
Najbardziej lubię 6 część jak Luke już jest taki mastah jedi <3
Zdecydowanie wolę Imperium kontratakuje, ale przynajmniej w RotJ Luke jest bardziej męski i lepiej ubrany XD

Kocham świat SW, daje tak dużo możliwości i w ogóle <3 Połączenie science fiction z baśnią jest niezłe.

O i wiem, co jest gorsze od nowej trylogii. Kreskówka Wojny klonów, koszmarna animacja i za dużo Anakina Język
A mnie od powtórki ostatnio w TV nawiedza wizja Gubernator jak mu tam x Anakin. Źle mi.

Han Solo!!! <3
(05-06-2012, 12:09 AM)Rizu napisał(a): Han Solo!!! <3

Seconded Duży uśmiech
Książki o Hanie były zabawne XD
Mnie naszło na SW jak u kuzynki spędzałam święta w 97 roku i puściła mi na kasecie "taki fajny film". Wsysło. W antykwariacie trafiłam jakiś czas później na książki, chyba była to Nowa rebelia i jak kupiłam pierwszą tak do dziś zbieram, mam chyba ze 120 (ostatnio nie liczyłam). Moją ulubioną częścią filmową jest Zemsta Sithów (mimo, że aktor grający Anakina trochę mnie denerwował) jest taka mroczna i dużo walki jest (co ja poradzę, że walkę na miecze świetlne uwielbiam), ostateczna przemiana w Vadera itd. Pamiętam jak później wyszło na dvd to z kolegą robiliśmy sobie zawody na znajomość cytat i z jakiej to sceny, kurcze prawie cały film można było z pamięci powiedzieć, tyle razy obejrzany.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Mnie Zemsta Sithów strasznie drażni. Głównie przez Anakina, choć do Vadera generalnie mam silny crush (to tylko dzięki starej trylogii <3). Poza tym ciężko jest oglądać film, nie znając wszystkich wątków. Ja wiem, że opowieści transmedialne są teraz super modne, ale pojawiają się postaci i nie wiesz skąd, po co i dlaczego... a przecież w kreskówce było... albo w książce...
Bardzo mnie denerwuje, że w RotJ wywalili ducha starego Anakina i wrzucili (totalnie bezsensu z resztą!) Haydena... głupota.
Stwierdzam, że książki też są średniawe, choć oczywiście jest kilka pozycji, których w życiu bym nie sprzedała, jak wszystkie Zahny (Thrawn mrrr <3) i początkowe tomy Eskadry Łotrów, trylogię Hana Solo (średnia jest, ale okładki <3), no i Cienie Imperium.

O tak, cytaty <3 Pamiętam jak opowiedziałam Allantiee kiedyś Nową Nadzieję od początku do końca z cytatami i w ogóle (brakowało tylko efektów dźwiękowych niestety XD).
Kreskówka jak dla mnie to straszna pomyłka, czekam na ten serial co o nim słuchy od jakiegoś czasu chodzą.
Z książek to jeszcze bardzo lubię serie o komandosach.
O serialu to ja nie wiem kiedy już słyszałam XD wieki temu XD
Jakoś się nie zanosi XD

Komandosi to coś tych późniejszych serii, więc nie znam. Ale przeczytałabym tę jedną o zombie szturmowcach (bodajże XD).
A ja widziałam dzis w empiku piękne wydanie dvd i blurej :3
Czekają nas nowe nowe Gwiezdne Wojny XD

Disney kupił LucasFilm od Lucasa i w 2015 planują VII epizod lol
To będzie....ciekawe...
Pierwsze moje skojarzenie? Darth Vader w swoim sławnym hełmie z uszami Mickiego...
[Obrazek: shot_1290417233.jpg]
AŁA, lepiej nie XD Internet teraz zalały takie przeróbki w sumie Język

Jeśli dobrze zrozumiałam to LucasFilm będzie nadal niezależnie (powiedzmy) tworzyć SW w ramach korporacji Disney. Ach ta kasa Język
Lucas to jest sprytny (jak zawsze), wpierw zrezygnował z bycia dyrektorem LucasFilm, a potem sprzedał wytwórnię za 4 mld $ XD
Z jednej strony jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie, ale z drugiej przeraża mnie ewentualny "koszmarek", który popsuje moja ukochana gwiezdną sagę.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości