Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
22.73%
5 22.73%
Pewnie kupię.
9.09%
2 9.09%
Może się skuszę.
0%
0 0%
Raczej nie.
18.18%
4 18.18%
Kijem tego nie tknę!
50.00%
11 50.00%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MINAMI HARUKA] Sweet ~Kare no Amai Amai Aji~
[Obrazek: 30153l.jpg]

Autor: Minami Haruka
Gatunek: yaoi
Liczba tomów: 1 (zawiera dwa one-shoty)
Alternatywna nazwa: Sweet - Ano Amai Amai Aji, Kimi wo Tsunaide Kiss Shite Dakishimete, I'll Tie You Up, Kiss You, and Fuck You Cosplay Cafe ni Youkoso, Welcome to Cosplay Cafe, SWEET ~彼の甘い甘い味~, The Sweet Sweet Taste of Him
Status: Zakończona
Oryginalny wydawca: Be x Boy GOLD
Opis: http://myanimelist.net/manga/2053/Sweet_...i_Amai_Aji~
Moja opinia: Manga całkiem całkiem (oczywiście jeśli ktoś lubi czytać mangę, gdzie prawie wszystkie strony przepełnione są seksem xD ). Nic dodać nic ująć - dużo seksu i dużo słodyczy. :3
[Obrazek: 001.jpg]
Za dużo seksu, za mało fabuły. Naprawdę nie podobało mi się. Jestem kompletnie na nie.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Nie dałabym tej Pani mojej mamony.
Na innym forum znalazło się całkiem trafne podsumowanie wszystkich tytułów tej autorki, ale nie wiem jak tu jest z cenzurą to nie będę przytaczać xD
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Ja wiem, zę wszystkie postacie tej Pani wygladają tak samo i że ma praktycznie sam sex a mało fabuły...
No ale uważam że pyszczki mają śliczne, a że lubie dużo sexu to w to mi graj, ne? :3
Może nie to że wszystkie tytuły bo niektóre naprawde sa debilne no i shoty nie dotykam ale generalnie ta akurat lubie :3
Nie wiem czy by sie opłaciło wydawac ale ja napewno bym kupiła :3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Możecie się śmiać, ale nigdy nie przeczytałam żadnej jej mangi XD nigdy.

(21-05-2012, 05:42 PM)masza napisał(a): Na innym forum znalazło się całkiem trafne podsumowanie wszystkich tytułów tej autorki, ale nie wiem jak tu jest z cenzurą to nie będę przytaczać xD
Dajesz! xD Napisz na biało xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(21-05-2012, 07:32 PM)Rizu napisał(a):
(21-05-2012, 05:42 PM)masza napisał(a): Na innym forum znalazło się całkiem trafne podsumowanie wszystkich tytułów tej autorki, ale nie wiem jak tu jest z cenzurą to nie będę przytaczać xD
Dajesz! xD Napisz na biało xD
Niech będzie (żadne tam straszne rzeczy, ale żeby nie było) cytuję za:
Ali "Haruka "fuck me" Minami"
Patusinka "Raczej Haruka "your cock is so big" Minami ;D"
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Dlatego właśnie niczego nie czytałam xD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Nie trawię tej autorki. Masza, ten cytat idealnie podsumowuje prace tej pani.
Fakt, strrrasznie denerwujące że wszyscy tacy sami. Czytałam jakieś 2 oneshoty pod rząd i dopiero po imionach zorientowałam się że to nie ci sami ludzie LOL XDDDD
Ale kupiłabym, z sentymentu w sumie, bo pani Minami to moje yaoistyczne bardzo początkowe początki :3

edit: plus, z tego co wyczytałam, w tym tomiku znajduje się pierwsza historyjka tej pani którą przeczytałam, o, jakże wdzięcznej, nazwie, "I'll tie you up, kiss you and f*ck you" X''''''D
oh god, kiedy to byyłooo XDDDD
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Czytałam masę mang tej autorki (w tym także i tę) i przyznam, że kupiłabym. Najchętniej zamieniłabym na tomiki wszystkie tytuliki, jakie mam w formie skanów *^^*
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Babka nawet ładnie rysuje, ale to zdecydowanie za mało nawet jak dla mnie Język Nie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Czytałam.. Faktycznie duuużo seksu.. ale o dziwo bym kupiła XD
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Zero fabuły i w dodatku wszystko od tej autorki jest na jedną modłę. Nieee........
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
(31-03-2013, 05:13 AM)Rimfrost napisał(a): Zero fabuły i w dodatku wszystko od tej autorki jest na jedną modłę. Nieee........

Dokładnie, jest mnóstwo innych tytułów na które bym wolała wydać kasę ;x
Za słodkie, nie ma dość dobrej pasty, by zmyć potem ten cały cukier. Na nie.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości