Odpowiedz 
Manhwa, czyli komiks koreański
Haruka Offline
Podlotek
**

Liczba postów: 68
RE: Manhwa, czyli komiks koreański
Nie czytałam zbyt wielu manhw, można powiedzieć że dopiero zaczynam, ale już wiem, że to coś dla mnie Duży uśmiech Po pierwsze: Noblesse. Przeganialny shounen, komedia, akcja, no i te bisze! Po drugie: Annara sumanara. Nie lubię szojców. No nie lubię i kropka. A ta manhwa była po prostu super, urzekła mnie grafika, fabuła, postać głównego bisza... No i po trzecie (last, but not least): Can't see, can't hear but love. Jeszcze czytam (to przez niekompletność angielskich skanlacji), ale kurde, nie sądziłam że można tyle ryczeć na jednym komiksie! Duży uśmiech Tak więc drogie koleżanki, co byście poleciły takiej manhwowo-zielone Haruce? Coś słodko-gorzkiego, niezbyt długiego i ogólnie prze~zaje~pro? Duży uśmiech
13-12-2012 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
limonka Offline
Świeżo opierzony
*

Liczba postów: 42
prze~zaje~pro? brzmi jak np
Peter Panda

Manhwa Evyione jest już zakończona - ma 12 tomów.
13-12-2012 01:15 PM
Soniasonia Offline
ポニー子
**

Liczba postów: 153
Już o tym pisałam na wstępie, ale manhwa jest powodem, dla którego zapisałam się na forum. We współczesnej manhwie znajduję to, co pokochałam w mangach liczących co najmniej 25 lat: niczym nieskrępowany melodramat oraz szczegółową, delikatną kreskę. Cieszy mnie też to, iż w komiksach z tego kraju praktycznie nie znajduje się humoru erotycznego, a to jest rzecz, której w mandze i anime nienawidzę.
Wracając do tego, co napisała Rinelin - jak to się odnosi do "Kwiatów grzechu"? Chyba jest tam scena erotyczna między nieletnimi albo kilka....

Odwiedź forum polskiego fandomu yuri
18-10-2014 04:16 PM
Dirk Offline
Śffierzo opieżony
*

Liczba postów: 25
Nie zwracam większej uwagi na to, czy to manga, manhwa czy manhua, poza tym, z której strony to czytać. Ale pamiętam, że jakiś już czas temu przeczytane Threads of Time bym kupił - a rzadko tak mam, że tytuł MUSZĘ mieć, zwykle moje kupowanie to bardziej na zasadzie wspierania wydawcy niż potrzeba serca, by żyć w bliskości tomików danego komiksu. Podobnie z Annarasumanara, może dobrze, że nikt ich nie wydaje, nie muszę podejmować decyzji: rachunki czy tomiki. Zresztą jeśli już sięgam po manhwę, to jakoś dotąd trafiały mi się co najmniej niezłe. The Breaker był niezły, nawet bym się zaopatrzył, od Lee Hyeun-Sook wezmę pewnie wszystko.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2014 05:10 PM przez Dirk.)
18-10-2014 04:55 PM
limonka Offline
Świeżo opierzony
*

Liczba postów: 42
Według Amazon.com wydawnictwo Netcomics ma zamiar w kwietniu wydać dwie manhwy: yaoi Sweet Blood (od KIM Se-Young) i shoujo Chiro. Jak już się biorą za tytuły porzucone przez Udon (Chiro) to może wyjdzie kiedyś Evyione?
27-02-2015 12:09 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości