Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
46.00%
23 46.00%
Pewnie kupię.
16.00%
8 16.00%
Może się skuszę.
16.00%
8 16.00%
Raczej nie.
18.00%
9 18.00%
Kijem tego nie tknę!
4.00%
2 4.00%
Razem 50 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MIZUSHIRO Setona] Kyuuso wa Cheese no Yume wo Miru
Kolejny tytuł nie dla wszystkich. Za poważny.

Ja jestem jak najbardziej na tak, ale osoby, którym zależy na oglądaniu rysowanego seksu, pewnie byłyby rozczarowane, że jest tu dużo fabuły, a nie ma żadnych "akcji".
Mimo że to manga (a mang nie cierpię), to jak wydacie, zrobię wyjątkowy wyjątek i kupię. To ma fabułę, wiarygodne emocje i konsekwentnie wykreowanych bohaterów.
(21-08-2013, 03:57 AM)iosellin napisał(a): Mimo że to manga (a mang nie cierpię), to jak wydacie, zrobię wyjątkowy wyjątek i kupię. To ma fabułę, wiarygodne emocje i konsekwentnie wykreowanych bohaterów.

No kurde, ale mnie zmotywowałaś Uśmiech
No ba! Na to liczyłam Duży uśmiech <czeka zatem cierpliwie aż "Pragnący zostać schwytanym w pułapkę"[tłumaczenie tytułu moje, nieliteralne xD] stanie na mojej półce Oczko>
Hmm. Poczułam się pośrednio odpowiedzialna za to xDDDD
poniekąd słusznie Język
Bardzo spodobało mi się After School Nightmare, a X-day stoi na mojej półce w wydaniu angielskim.

Tę mangę też bardzo chętnie postawiłabym na półce. Duży uśmiech
Nie kupiłabym. Historia aspiruje do czegoś większego, a w gruncie rzeczy jest dość banalna. Dobrze się czytało, ale jednak nie powaliło mnie to na kolana.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Mam spory sentyment do tego tytułu, kupiłbym na pewno. Szkoda tylko, że, jak wyżej wspomniano, masowemu odbiorcy raczej do gustu nie przypadnie (albo przypadną seksy a fabułę zręcznie ominie). Niemniej jednak tytuł wart uwagi, polecam w szczególności fanom bardziej "realnych" związków (w sensie, że nie każdy związek ma szansę przetrwać i być idealnym) i czegoś nie aż tak strasznie głębokiego, ale z fabułą.
(tak btw koleżanka się na tym popłakała, we mnie aż tak silnych emocji to nie wywołało xD)
No mnie kreska też nie powaliła (oni definitywnie w niektórych momentach mają problemy z oczkami xD ), ale sama historia... *.* Lubię sobie do tego wrócić - dobrej dramy nigdy za wiele. Historia fajnie jest rozbudowana i mimo częstych kłótni między bohaterami, nie ma się wrażenia, że za dużo tego. I to napięcie... W pewnym momencie zakończenie zaczęło mnie trochę straszyć (mówię o sequelu). TT_TT
Bardzo, bardzo na tak.
Ta manga zniszczyła mnie psychicznie, ale należy do mojego top10, więc odpowiedź w ankiecie jest oczywista...
Czytałam jako jeden z pierwszych yaoiców i jestem na tak XD Obowiązkowo z sequelem, który jest jeszcze lepszy *__________*
Pragnę *Q* według mnie pozycja obowiązkowa do wydania
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Przeczytałam (a raczej zmęczyłam) niedawno drugą część i zdecydowanie jestem jeszcze bardziej na nie >Duży uśmiech Głupie, przekombinowane, a patologia wylewa się wiadrami z tej mangi. Po raz pierwszy kibicowałam w yaoicu związkowi kobieta-mężczyzna. Nie ogarniam fenomenu, jakim jest ten tytul. Tak jak pierwszą część dało się czytać, tak druga to jakiś koszmar. Sorry ale nie Język
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Opis mnie zachęcił, lubię głębsze historie. W wolnej chwili z pewnością zapoznam się z mangą po angielsku :3 Jestem za.
[Obrazek: tumblr_ncki64RuYG1qh6mppo3_400.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości