Ankieta: CZY TEN TYTUŁ CIĘ INTERESUJE?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
100.00%
1 100.00%
Pewnie kupię.
0%
0 0%
Może się skuszę.
0%
0 0%
Raczej nie.
0%
0 0%
Kijem tego nie tknę!
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NEKOTA Yonezou] Miwaku Shikake - Amai Wana

Gatunek: Yaoi, Komedia, Romans
Autor: Nekota Yonezou
Liczba tomów: 2
Alternatywna nazwa: Lured into a Sweet Trap, 魅惑仕掛け甘い罠, Miwakujikake Amai Wana, Sweet Doom In His Hand
Oryginalny wydawca: Libre Shuppan, Core Magazine
Status: trwający
Opis: 
"Amami jest najniższym rangą pracownikiem w nowo powstałej firmie – a jego szef, Hachidori, po prostu uwielbia go dręczyć. Dopóki pewnego szalonego wieczoru Amami nie pozna jego najbardziej skrytego sekretu, który sprawi, że ujrzy on swojego przełożonego w innym świetle."

Źródło opisu: https://shinden.pl/manga/32675-miwaku-shikake-amai-wana

Opinia:
Nie będę nęcić poważną historią, bo jak sam gatunek wskazuje jest to lektura raczej lżejsza. Oczywiście jak można się było spodziewać po tej autorce, jest na czym zawiesić oko, jednak to rzecz gustu, więc nie każdemu musi się kreska podobać rzecz jasna (no i nie samą kreską człowiek żyje).
Relacja głównych bohaterów jest przedstawiona w ciekawy sposób (tak niebanalnie banalnie), a i również sam Hachidori wydaje się być postacią interesującą i oby jego osobowość w miarę rozwoju historii nie została, że tak napiszę, zaniedbana (dla mnie typ to perełka <3). 
Ze względu na małą liczbę tomów, ciężko się tu rozpisać, ale myślę, że zapowiada się obiecująco i osobiście nie mogę się doczekać kontynuacji, a i chętnie ujrzę fizyczne profesjonalne wydanie w wersji polskiej. Oczywiście to tylko moja opinia i nie każdy musi tak samo uważać Oczko

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości