Odpowiedz 
F jak Fetysz :D
Himo Offline
Bambor
*

Liczba postów: 11
RE: F jak Fetysz :D
Fenris biegajacy boso... jej. Strasznie mnie bawił bosy Wilczek.
Zwłaszcza te momenty kiedy się stoi w podmieście a on w czasie rozmowy z kimś z drużyny opuszcza łepetynkę i ogląda podbicia swoich stóp. xD

[Obrazek: 9bads5.gif]
17-12-2012 05:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shao-ron Offline
Pedolfistka u.u

Liczba postów: 554
Ty mi nic nie mów bo ja tu chora z miłości do niego jestem xD
Dla mnie wszystko co on robi (włącznie z wyrywaniem serduszek) jest MOE xD <3

[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
17-12-2012 07:55 PM
Himo Offline
Bambor
*

Moe to on jest jak przyznaje, że nie potrafi czytać <3

Tak zupełnie odchodząc od Fenrisa, sprzątałam dzisiaj w mojej zbieraninie gazet i gazetek. Kupka cosmopolitana jest chyba najbardziej pocieszną z mojej kolekcji. Nie jest to może mój fetysz, ale powiedzcie mi proszę, co biorą/robią ludzie z redakcji tego pisma? Też to chcę.

http://i46.tinypic.com/2m3jitc.jpg
http://i49.tinypic.com/ou1som.jpg

Proszę, proszę, niech ktoś mi napisze opowiadanie ze szczoteczką do zębów!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2012 09:19 PM przez Himo.)
17-12-2012 08:18 PM
Shao-ron Offline
Pedolfistka u.u

(17-12-2012 08:18 PM)Himo napisał(a):  Moe to on jest jak przyznaje, że nie potrafi czytać <3
Nic mi nie mówi bo mje ciało płonie ;x
Marszczy nosek bo mu sie coś nie pdoba (jemu sie non stop coś nie podoba) a ja jestem cała taka:
[Obrazek: potter-gifs-body-ready.gif]
Jestem stracona dla świata ;__;

Matko dawno mi już tak nie odwaliło serio, wiec skończmy temat Pana F. bo ja tu zjade z fotela <3

a ten... musz epoczytać te artykuły bo sam tytuł ze zrywaniem okowów ze srajtaśmy mnie dobił O.o

18-12-2012 02:15 AM
Himo Offline
Bambor
*

Srajtaśma? To jest NIC kochana.
Nie sądzisz że mężczyzna w skrytości ducha marzy, pragnie by cię owinąć folią spożywczą i głaskać? Jak... schab?

Poza tym, już kiedyś ze znajomą wyobraziłyśmy sobie uke, który wręcza z poważną miną swojemu seme elektryczną szczoteczkę do zębów i rozkazuje "Pieść mnie!".

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2012 06:23 PM przez Himo.)
19-12-2012 06:20 PM
Shao-ron Offline
Pedolfistka u.u

jak baleron.
ale to jeszcze sznurkiem obwiązać ;x

najlepiej jeszcze z gulaszu angielkiego ta galaretke wybrać i użyc jako lubrykantu 8D
FUJ ;x

ale no... szczoteczki chyba jeszcze w yaoicach nei widziałam Duży uśmiech
ale byłoby przyjemne z pożyteczntym no Język

20-12-2012 02:01 AM
tauberynka Offline
furry'iowiec
*

Liczba postów: 10
A ja tak bardziej nie o szczoteczkach ale scena przedstawiona przez himo jest dosc interesujaca ale ja tez mam swoje fetysze i dziwne upodobania dotyczace yaoiUśmiech:
1.papierosy
2.to o tym palcu w ustach
3.ladnie wyrzezbiony brzuch (nie koniecznie kaloryfer)
4.dlugie wlosy ale raczej ciemne
5.zwiazany semeUśmiech
6.i moj chyba najwiekszy furry(zeby nie bylo ze zoofil) ale tylko w mangach
06-01-2013 02:12 AM
martu Offline
Gejowa królowa
**

Liczba postów: 97
Słuchajcie, czemu tyle fajnych wątków leży odłogiem? Niniejszym postanawiam zacząć odgrzebywanie! I wcale nie ma to związku z otwartą w tle pracą magisterską. Nic, ani troszkę.

Moje fetysze (będę mało oryginalna, no cóż):
1. Seke. Nie ma w yaoi nic piękniejszego niż seke (Iwaki z Haru wo daiteita, Yamato z Bordera, ach!). W zasadzie życie od razu staje się piękniejsze.
2. Długowłosi przystojniacy z przyspawanym papierosem (o ironio, bo w realu nie toleruję zapachu papierosów).
3. Faceci nieco niezrównoważeni i nieobliczalni (Dai, Mookyul! Tyranowy Souichi!).
4. Oczy. Nie muszą być piękne, długorzęsiste i manhwowe, ale ważne, żeby miały konkretny wyraz.
5. Ładnie narysowane klaty i brzuchy - zasadniczo nie muszą być ani przypakowane, ani szczupłe, ważne, aby były kształtne.
6. Kształtne dłonie. Proporcjonalne, z ładnie zaznaczonymi paznokciami, na domiar szczęścia jeszcze błądzące tu i ówdzie. No miodzio.

Antyfetysz: stereotypowy uke a'la sierotka Marysia, co to nic nie chce, wszystkiego się wstydzi, ciągle się rumieni, a podczas wiadomych scenek leży, wzdycha i udaje, że się opiera. Ble. Do odstrzału.
29-07-2014 12:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Soniasonia Offline
ポニー子
**

Liczba postów: 153
Muszę przyznać, że rozczarowaliście mnie - niemal żadna z opisanych przez was cech nie jest parafilią z medycznego punktu widzenia. Jesteście zaskakująco normalni.
Może teraz napiszę o sobie w ten deseń. Seks jako aktywność dotycząca mnie samej nigdy mnie nie interesował, natomiast lubię czytać lemon fiki oraz h-dojinshi z moimi ulubionymi bohaterami. Głównym czynnikiem tutaj musi być miłość do danych postaci. Dlatego też nie czytam niemal nigdy utworów nastawionych na seks, ponieważ zwykle za mało w nich miejsca, by poznać postaci. To raz. Dwa. Utwór musi posiadać fabułę, chociażby tak skromną jak "Mikasa atakuje Leviego by dokonać zemsty za znieważenie Erena, Levi wygrywa i postanawia dać jej nauczkę". Tak, czytam raczej hentai albo yuri niż yaoi. Gdy te warunki zostają spełnione, przeczytam cokolwiek, nawet jakby miało być o pokemonach.
Jest kilka motywów, które są raczej rzadkie, a za których obecność pokocham nawet głupawy one-shot:
- postaci androgyniczne - wszystkie uczestniczące w scenie
-bdsm w którym kobieta jest dominatrix i dominuje nad mężczyzną
- chłopak przebrany za dziewczynę w scenie heteroseksualnej
- dziewczyna przebrana za chłopaka, niezależni od płci lub ubioru partnera
- bohaterowie niecisseksualni
- osoby niepełnosprawne, plus tysiąc punktów jeśli opisany został wpływ ich niepełnosprawności na przeżywanie seksu
- mężczyźni / chłopcy biseksualni
- istota nieludzka/ zmiennokształtna jako uke człowieka - ale musi być BARDZO nieludzka, co najmniej jak Ribika z "Lamento beyond the void", plus tysiąc punktów za podkreślenie różnic psychicznych i fizjologicznych między bohaterem a jego ludzkim partnerem.

Odwiedź forum polskiego fandomu yuri
19-10-2014 08:25 PM
kakakasia Offline
Świeżo opierzony
*

Liczba postów: 8
ja to się rozpływam nad pięknie narysowanymi oczami, szczególnie pięknie oprawione wąskie oczy (bardzo mi się podobają jak bohaterowie ściągają okulary i ten wzrok,och.......)
aż się rozpływam.
Długie włosy u bohaterów dlatego tak podoba mi się manga "Niebiańska podróż feniksa"
Mam parę innych fetyszków ale o nich kiedy indziej Uśmiech
27-03-2016 12:43 AM
Kanashii Offline
Świeżo opierzony
*

Liczba postów: 6
(19-10-2014 08:25 PM)Soniasonia napisał(a):  Muszę przyznać, że rozczarowaliście mnie - niemal żadna z opisanych przez was cech nie jest parafilią z medycznego punktu widzenia. Jesteście zaskakująco normalni.

Cudowne!

Co tu się wyprawia! Żeby o takie rzeczy!

Ale mniejsza. A mnie jak ocenisz?
Czytaj dalej.

>Moim największym fetyszem są... nosy. Poniekąd dlatego tak przyjemnie oglądało mi się Shingeki no Kyojin - tam wybór nosów był ogromny w porównaniu do innych anime, gdzie z reguły są to kreska, kropka lub "L". Tam było... wszystko!
Uwielbiam nosy długie, lekko zgarbione, duże. Ale też i malutkie, zgrabniutkie, idealnie proste lub nieco zadarte.
Czasem widząc piękny nos u mężczyzny lub dziewczyny po prostu palę buraka...! ///
>Nie wiem, czy to też fetysz, ale bardzo pociągają mnie obojczyki. Gdy są mocno widoczne i wystające. Strzelam, że gdybym miała partnerkę/partnera to raczej bym z tego nie skorzystała, bo jestem zbyt wstydliwa... nawet pruderyjna jeśli chodzi o czyny (nie myśli), ale mam ciarki na samą myśl o lizaniu obojczyków. Chociaż nigdy nie wyobrażałam siebie w takiej sytuacji. xD
>Co to przebieranek, to -> najcudowniejszym widokiem poza nosami, obojczykami, oczami i dłońmi -> są dziewczyny/kobiety ubrane po męsku! Krótkie włosy, brak makijażu i odpowiedni strój z męskiej garderoby. Po prostu wtedy - nie chcę tego pokazać po sobie - ale jestem zdobyta. xD
>W mangach yaoi lubię słodycz, te sielanki, romantyzm i delikatność, ale... ostatnio zajrzałam do Maiden Rose. Miałam ciarki czytając to. Tak samo jak przy lekturze Ai no Kusabi. Może lubię ten motyw pan-poddany*. I nieco tej gwałtowności Klausa...!

*nie wiedziałam, jak to inaczej ubrać w słowa. Za późno dla mnie. u///u"

Och, sama siebie zadziwiłam tymi wywnętrzeniami, ale czasem można "powiedzieć to na głos", prawda? ^ ^
09-07-2016 01:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mysiunia Offline
Świeżo opierzony
*

Liczba postów: 2
Co tu tak cicho? Piszcie o swoich fetyszach więcej Uśmiech Chętnie poczytam Duży uśmiech Ja się swoich wstydzę...

Blog o zwalczaniu cellulitu - sprawdź: zwalczamy-cellulit.pl/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2017 12:30 PM przez mysiunia.)
17-11-2016 11:32 AM
Soniasonia Offline
ポニー子
**

Liczba postów: 153
(09-07-2016 01:22 AM)Kanashii napisał(a):  Ale mniejsza. A mnie jak ocenisz?
Na normalną. Trochę s/m, ale to wiele osób ma. "Prawdziwe" s/m zaczyna się wtedy, gdy jesteś związana, partnerka bije cię po plecach nogą od krzesła, a potem wsadza cała dłoń do waginy.
Różnorodne fetysze znajdują się na archiveofourown w tagu dead dove do not eat. Oprócz dosyć typowego jednak seksu z magicznymi zwierzętami są tam np. historie o tym, jak facet wychowuje swoją córkę na przyszła żonę. Swoją.

Odwiedź forum polskiego fandomu yuri
17-11-2016 12:14 PM
celeberka Offline
Świeżo opierzony
*

Liczba postów: 2
(27-03-2016 12:43 AM)kakakasia napisał(a):  ja to się rozpływam nad pięknie narysowanymi oczami, szczególnie pięknie oprawione wąskie oczy (bardzo mi się podobają jak bohaterowie ściągają okulary i ten wzrok,och.......)
aż się rozpływam.
Długie włosy u bohaterów dlatego tak podoba mi się manga "Niebiańska podróż feniksa"
Mam parę innych fetyszków ale o nich kiedy indziej Uśmiech
No to opisz te fetysze w końcu Uśmiech

Sprawdź, jak zwalczyć cellulit - http://zwyciezyc-cellulit.pl/cwiczenia-n...osladkach/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2017 11:57 AM przez celeberka.)
22-11-2016 10:50 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości