Ankieta: Ankieta: czy ten tytuł cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biore w ciemno!
20.00%
2 20.00%
Pewnie kupie.
10.00%
1 10.00%
Może się skuszę.
10.00%
1 10.00%
Raczej nie.
20.00%
2 20.00%
Kijem tego nie tkne!
40.00%
4 40.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Kena Akamatsu] Mahou Sensei Negima
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTtXFhquClp6Jx8akb1R87...X64339dUvb]
Gatunek: komedia, przygotowe, romans
Autor: Ken Akamatsu
Iość tomów: 38
Orginalny wydawca: kōdansha
Status: zakończone
Opis z tanuki.pl: Negi Springfield to dziesięcioletni czarodziej­‑geniusz. Udało mu się ukończyć niezwykle elitarną akademię magii, ale teraz stanęło przed nim nowe wyzwanie: ma zostać nauczycielem angielskiego w typowej japońskiej szkole. Ponadto Negi postawił przed sobą jeszcze jedno zadanie – odnaleźć zaginionego ojca, legendarnego maga, zwanego Thousands Master. A czytelnicy będą mogli śledzić opowieść pełną humoru, ciekawych zwrotów akcji oraz pierwszych doświadczeń miłosnych młodego bohatera.

Moja opinia: to jest moja jedna z moich ulubionych manga które czytam na intenecie ale zawsze chciałem ją przeczytać jako wydanie papierowe po polsku.
Od razu mówię, że jeśli chodzi o Kotori, to na ten tytuł nie ma szans.
(01-05-2018, 09:42 PM)Lau napisał(a): Od razu mówię, że jeśli chodzi o Kotori, to na ten tytuł nie ma szans.

Szkoda chciałbym żeby jakie kolwiek wydawnictwo wydało mahou sensei negima
To jest 38 tomów, a fanów w Polsce jest na tyle mało, że raczej nie znajdzie się wydawca, który postanowi srogo dokładać do interesu, żeby tych kilkaset osób zadowolić. Pewnie gdyby seria liczyła do 15 tomów, byłoby inaczej, ale przy tak dużej objętościowo historii należy zdać sobie sprawę, że przy dobrych wiatrach to jest 7 lat wydawania jednego tytułu. W ciągu tych 7 lat część zbierających się wykruszy, a na ich miejsce raczej nie pojawią się nowi chętni.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości