Ankieta: Czy interesuje cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
60.00%
6 60.00%
Pewnie kupię
10.00%
1 10.00%
Może się skuszę
10.00%
1 10.00%
Raczej nie
10.00%
1 10.00%
Kijem tego nie tknę!
10.00%
1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Akatsuki Kana] Violet Evergarden (LN)
Serce 

Tytuł: Violet Evergarden
Wydawca: Kyoto Animation
Gatunek: Dramat, Fantasy, Sci-fi, Okruchy Życia
Autor: AKATSUKI Kana
Liczba tomów: 2
Status: Zakończone
Anime: 14 odcinków
Opis: Auto Memories Doll
Minęło sporo czasu od chwili gdy ta nazwa wywołała zamieszanie. Jest to maszyna stworzona przez Dr. Orlanda, która mówi naturalnym głosem. Początkowo miała pomagać tylko jego ukochanej żonie, ale z czasem Auto Memories Doll rozprzestrzeniły się po całym świecie.
"Jestem Violet Evergarden, Auto Memories Doll, która pośpieszy, by świadczyć usługi w dowolnym miejscu."
Ten półprzezroczysty głos pochodzi od wyglądającej jak z baśni, robotycznej pięknej dziewczyny o blond włosach i niebieskich oczach.

Cóż, z novelką miałam małą styczność, ale za to anime, które na jej podstawie wychodzi do tej pory bardzo mi się podoba. Tytuł nie jest długi i wydaje mi się, że warto chociaż spróbować się z nim zapoznać. Ja sama chętnie kupię zwłaszcza, że są tylko 2 tomiki. Anioł
(16-02-2018, 11:47 PM)Kushina47 napisał(a): Tytuł: Violet Evergarden
Wydawca: Kyoto Animation
Gatunek: Dramat, Fantasy, Sci-fi, Okruchy Życia
Autor: AKATSUKI Kana
Liczba tomów: 2
Status: Zakończone
Anime: 14 odcinków
Opis: Auto Memories Doll
Minęło sporo czasu od chwili gdy ta nazwa wywołała zamieszanie. Jest to maszyna stworzona przez Dr. Orlanda, która mówi naturalnym głosem. Początkowo miała pomagać tylko jego ukochanej żonie, ale z czasem Auto Memories Doll rozprzestrzeniły się po całym świecie.
"Jestem Violet Evergarden, Auto Memories Doll, która pośpieszy, by świadczyć usługi w dowolnym miejscu."
Ten półprzezroczysty głos pochodzi od wyglądającej jak z baśni, robotycznej pięknej dziewczyny o blond włosach i niebieskich oczach.

Cóż, z novelką miałam małą styczność, ale za to anime, które na jej podstawie wychodzi do tej pory bardzo mi się podoba. Tytuł nie jest długi i wydaje mi się, że warto chociaż spróbować się z nim zapoznać. Ja sama chętnie kupię zwłaszcza, że są tylko 2 tomiki. Anioł

Dwa tomy to ez biorę

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości