Vampire Diaries
(13-10-2012, 10:42 PM)Rinelin napisał(a):
(13-10-2012, 09:18 PM)Rizu napisał(a): A propos tego spoilera - co to kuźwa było to na końcu? XDDDDDD Bo mam wrażenie, że to było rozwiązanie całego problemu i obie panie mogą wrócić do swych obowiązków XD Cały wściekły tłum z grabiami poszedł się bujać XD
No nie? To było tak bez sensu, że nie wiem xD równie dobrze tego wątka wcale mogło nie być....
Też nie wiem o co chodziło, ale to na bank ma jakieś drugie dno.

(13-10-2012, 10:42 PM)Rinelin napisał(a):
Cytat:ps, masza, musisz zmienić avka, bo zakłócasz lokową mafię XDDDD
Omg so true XD

Nie dam się xD Jestem przeciwna unifikacji.
A w ogóle obejrzałam Avengersów i mało nie zeszłam ze śmiechu na scenie jak Loki mówi "Enough! All of you are beneath me. I am a god, you dull creature and I shall not be bullied... " a Hulk xDDDDD
[Obrazek: 1337575154hulk-smash-gif.gif]
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(13-10-2012, 09:18 PM)Rizu napisał(a): A propos tego spoilera - co to kuźwa było to na końcu? XDDDDDD Bo mam wrażenie, że to było rozwiązanie całego problemu i obie panie mogą wrócić do swych obowiązków XD Cały wściekły tłum z grabiami poszedł się bujać XD

Coś tam mówili, że oni stworzą... coś tam i będą lepsi, i takie tam... Pomyślałam o czymś w stylu zombie. xD
(14-10-2012, 11:45 AM)masza napisał(a): Też nie wiem o co chodziło, ale to na bank ma jakieś drugie dno.
Zrzucą winę na wąpierze xD ale spalili cały zapas werweny, toż to bessensu. No chyba, że pastor idiota się krwi napił.

(14-10-2012, 03:30 PM)Anel napisał(a): Coś tam mówili, że oni stworzą... coś tam i będą lepsi, i takie tam... Pomyślałam o czymś w stylu zombie. xD
E, zrobumiałam tylko, że wszystko przepadło i że połaczymy sięz naszymi zmarłymi braćmi i siostrami.
Ale to by było tak bezsensu, że musi coś z tego być.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
A może coś takiego jak wiedźmy ale wersja chrześcijańska D:? ... Zaczynam się bać....
Muuuuuuuuu!!!! 4-2! Poryczałam się na końcu!!! ♥

Fangirling jest lepszy niż seks xDDDDDD

A propo rzeczy lepszych niż seks - Damoooon, that was so obvious XD
(ale ten, ja na to wpadłam w 2010 xD tzn przyśniło mi się XD)
"– Ciekawe jak by to było spotkać piękną wampirzycę. Podobno dla nich wymienianie się krwią jest lepsze niż seks."
Mam nowe OTP Y_Y a Elena już mnie zaczyna strasznie wkurzać.... i strasznie mi się podobało tzn podziwiam to co zrobił Tyler <mimo, że go nie lubię>
Co nie??? fajny był ten ep!!!
Jak dla mnie każdy ep VD jest fajny tak na prawdę, muszą mieć świetnego scenarzystę, bo w sumie każdy odcinek jest ciekawy i trzyma w napięciu... nawet jeśli główna bohaterka po woli zaczyna cię doprowadzać do szewskiej pasji :< Elena chyba nie zawsze zachowywała się tak jak Bella, co nie?
Jak byli w lesie, to akurat sobie pomyślałam o Belli. Kurde, one są inne, a jednak mam wrażenie kopiuj/wklej. Tzn Elenę to wszystko obrzydza, ale jest wąpierzem, choć nie chciała być, a potem chciała. A Bella cały czas chciała.
No i różnią się swoim centrum xD u Belli był Edzio. A u Eleny "o mój bosze, to jest złe i okrutne i fe"
Obejrzałam piąty odcinek i w sumie nic specjalnego (przewidywalnie, szczególnie ta końcówka), ale xD
Padłam, jak Damon zapytał Stefana czy szuka lekarstwa dla Eleny, bo wampiryzm do niej nie pasuje, czy dlatego, że nie potrafi jej kochać jako wampira. To było dobre. Duży uśmiech
Elena mnie drażni. Seria zaczęła sie obiecująco, ale póki co jest ble Język
Oooch, obejrzałam nowy ep.

SPOILER:
Cytat:Strasznie podba mi sie pomysł z sirebondem, ale to też oznacza, że jeśli zostanie złamany to tak naprawdę Elena nie toffa biednego Damonka! A on sobie nie zdaje sprawy z sirebondu i myśli że i jest szczęśliwy! T_T Życie to dziwka.

Ech, te wąpierze same nie wiedzą czego chcą ;D
A mi się właśnie nie podoba ten pomysł, bo [spoiler] tysiąc razy bardziej wolę Elenę z Damonem niż z Stefenem. Inna sprawa, że w tym epku Stefen mnie strasznie wkurzył, bo uh oh Elena z nim zerwała, jaki on nieszczęśliwy i od razu naskakuje na Damona, że odebrał mu dziewczynę a przecież Damon musiał patrzeć jak kobieta którą kocha jest z jego bratem od stuleci, a biedny Stefen nie może wytrzymać paru dni.

Za to Klaus i Caroline *_* Niech się Tyler z tą wilkołaczycą wyprowadzą z Mystic Falls i wszystko będzie super :< Caroline i Klaus mogliby razem rządzić światem <3

I wydaje mi się trochę, że scenarzyści ładują trochę za dużo akcji do jednego epka... Elena halucynacje ma, Bonny stara się znaleźć swoją magię, trójkącik miłosny SxExD, czworokąt miłosny KxCxTx jak jej tam było.... (swoją droga ta aktorka zawsze taką dziwę gra.. w Secret Circle też xD), Jeremy zostaje hunterem (i jakoś strasznie szybko mu się ten tatuaż rozwija uh oh), April i jej ojciec, a do tego ten wykładowca i kolejny WIELKI PLAN TM... coś pominęłam?

No i na sam koniec emująca Elena, bosh wolę Petrovą :<

o moja reakcja na ten ep... [/spoiler]
No wiem, ja tez wole, ale w ten sposób ona nie jest z nim tak w 100%, nie? Stefek teraz nie odpuści aż ją zhumani i odsajerzy xD

A pairing KxC uwielbiam!!!! Gott, gdyby jeszcze Klaus nie miał takiej dwubiegunówki byłoby fajnie XD swoja droga o ile pamietam Tyler sie w zeszłym epie wkurwił na Car, więc co z tym spokojem w tym epie? Wikołaczyca mnie wkurza xD

Akcji jest dużo. Próbuje nadążyć. A swoją drogą rodzi mi sięw głowie MattxJer XD (w pierwszej serii było TyxJer, ale szybko poszło)

Tak, Car pojechała po całości xD ale i tak ją lubie xD
No ja nie mogę, muszę się podzielić, że moja nienawiść do Eleny wzrasta...jaką ona jest podłą su...yy...BABĄ!! >< grr~

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości